Genel Blog

Seksenler ‘Fehmi’ neden yok? ‘Fehmi’ Seksenler’den ayrıldı mı? Rasim Öztekin Seksenler dizisinden ayrıldı mı?

10

Seksenler 'Fehmi' neden yok? 'Fehmi' Seksenler'den ayrıldı mı? Rasim Öztekin Seksenler dizisinden ayrıldı mı?

Seksenler dizisinde evin keyfine düşkün, ağır ağırbaşlı Fehmi Babası rolünü Rasim Öztekin canlandırıyor. Dizinin sevilen karakterinin son bölümlerde olmaması seyircileri üzerken, “Fehmi” Seksenler’den ayrıldı mı? Seksenler “Fehmi” niçin yok? Rasim Öztekin Seksenler dizisinden ayrıldı mı? sorularını da gündeme getirdi.

“FEHMİ” SEKSENLER’DEN AYRILDI MI?

Rasim Öztekin 1959 yılında İstanbul’da doğdu. Sayısız dizi ve filmde rol alan Rasim Öztekin bununla beraber oyuncu Büşra Pekin’in babasıdır. Gora Cem Yılmaz ile birlikte oynadığı en fazla izlenen filmlerinden biridir. Seksenler dizisindeki Fehmi rolü epeyce şefkatli, keza eşine keza çocuklarına karşısında şehvetli ve babacan tavırlı bir aile reisidir. “İcat çıkarma” en tanıdık lafıdır.

Seksenler Fehmi karakterini canlandıran Rasim Öztekin sosyal medya hesabından “İcat Çıkarmayın! Seksenlerdeyim!” paylaşımı yaparak diziden ayrılmadığını duyurdu. Yalnızca bir zaman kendi sağlığını riske atmamak ve kronik rahatsızlığı olduğu için virüse yakalanma riskini ortadan uyandırmak için dizinin birkaç bölümünde yer almayacak.

Bir önceki yazımız olan TRT1 Uyanış: Büyük Selçuklu canlı izle! TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu 22. yeni bölüm canlı izle! Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde trt 1 uyanış büyük selçuklu 1 bölüm izle, trt 1 uyanış büyük selçuklu 2 bölüm izle ve trt1 uyanış büyük selçuklu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.