Genel Blog

Selülit Diyetleri

111

Selülit Diyetleri

Gerçek sıkıntılarımızdan olan selülit ve yanında mevrut sıkıntılar dönem geçtikçe büyümektedir. Selülit diyetiyle sunma azından selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Bu yararlı rejim seslülitsiz tıpkısı sahn sunmakla bu arada siz kullanıcılarımızı mutlu edecektir.Kilo verirken ayrımsız yandan üstelik bacaklarınız hatasız tıpkı görünüme erbap kabil. Bunun üzere yegâne yapmanız müstelzim uzmanların kaynak ettiği bu mucize diyeti ahenktar kendisine uygulamanız…

Kaide ve kıç üstü yağlarını yok etmek zordur. Ne kadar diyet yapsanız bile bacaklarınızın incelmesini sağlayamazsınız ya bile selülitlerinizden bire bir türlü kurtulamazsınız… Ancak bu örnek diyetlerinden birini arz az 1 ay uygularsanız, özge diyetlerle arasındaki farkı görebilirsiniz… ‘Anti-selülit diyetlerini’ yaparken şunları aklınızdan çıkartmayın: Katiyetle günde iki litre akarsu üzere. Hazır Para ihtiyacınızı ağırlıklı namına sudan karşılayın. Fakat kahve, öz, kolalama üzere selülit işleyen içeceklerden ırak durun. Mideniz diyete neva sağlayana kadar, açlığınızı öğün aralarında görgüsüz, domates, karpuz üzere ısın değeri bağan yiyeceklerle giderin.
Dosdoğru nemalanmak ve zayıflarken selülitleri azaltmak üzere:
1- Bereketli su amacıyla; günde 2,5- 3 litre… Akarsu vücutta yağ yıkımını hızlandırıp lenf dolaşımını düzene sokarak, zayıflarken oluşmuş selülitlerin azalması için çok önemlidir.
2- Dimdik beslenmenizde ve diyet programınızda selülitlerden korunmak ve azalması amacıyla eli nimetli limonlu salata tüketiniz.
3- Selülitleri azaltıcı etkisi olan C vitamini tüketin.
4- Meyveler bile C vitamininden zengin olduğundan tagaddi ve diyet programınızda saha almalıdır. Hele sulu zırtlak, kivi, portakal, şeftali… Biber ve maydanoz de salatalarınıza bolca koyabilirsiniz.
4- Kilo verirken ve selülitleri azaltırken proteini birlikte boşlama etmemek gerekir. Hayvanca kaynaklı besinler et, tavuk, balık birinci sınıf protein içermeleri açısından metabolizmanın aceleci çalışmasında ve zayıflarken adale kaybını önlemede önemlidir. Bu önemin yanında zayıflarken selülitlerin da azalması üzere et grubunu dengeli ve şuurlu tüketmeniz gerekir. Bunun üzere haftada 2 posta kırmızı et, haftada 2 kez tavuk haftada bildirme beş altı 3 defa balık tüketmelisiniz.
Anti – Selülit Diyeti (1)

Kahvaltı: 1 bütün husye, sakat akarsu bardağı yulaf ezmesi, 1.5 yemek kaşığı keten tohumu, 2 kaşık ark üzüm, 1 su bardağı rikkatli benzen, kahvehane Kuşluk Vakti: 1 akarsu bardağı narin benzen Öğle Vakti: Soğan, zencefil, kereviz, yeşil biber, brokoli, yalan ile hazırlanmış tavuk sote, 3 kaşık yağız pirinç pilavı, 1 portakal, yeşil öz İkindi: 1 su bardağı sebze suyu, kavrulmuş soya fasulyesi Akşam: Balık gril, brokoli, soğan, sarımsak, domates, limon suyu ve baharatlarla mücehhez sebze kavurma, ananas suyu Yatmadan: 1 bardak kakaolu süt
Anti – Selülit Diyeti (2) Kahvaltı: 1 şerha kepekli tost ekmeğinin üstüne nezaketli krem peynir sürün. Üstünü salatalıkla süsleyin. Yanında yalın çay içebilirsiniz. Kuşluk Vakti: Tıpkı apaz sıska kâr Öğle Vakti: Tıpkısı sepici safiha makarna, benzeri sepici mantar hastalığı yemeği Akşam: Salata. Beraberinde iki tike kepekli atlatmak.
Anti – Selülit Diyeti (3) Kahvaltı: 2 dilim kepekli tost ekmeği, rebabi beyaz zehir peynir, domates. Kuşluk: Benzeri avuç kuru kâr Öğle: Ispanaklı kaygana, bir şerha kepek aldatmak İkindi: Muzlu benzen Akşam: Ton balıklı salata, bir dilim kepekli paketlemek

Kimlik selülit diyeti selülit diyeti ender saraç selülit diyetleri selülitin nebati tedavisi selülitin katıksız tedavisi selülitin tedavisi selülitten kuşkusuz kurtulabilirim selülitten pekâlâ kurtulunur selülitten zahir kurtulurum

Yoruma kapalı.