Genel Blog

Selülitlerinizden Kurtulun

144

Selülitlerinizden Kurtulun

Dünya çapında milyonlarca insanın eş sorunu olan selülit bundan sonra vahim bireylerde görülse bile selülit tedavisinin ağır sıklet tıpkı şekilde ayn önüne alınması gerekir.Bu yönde stabil çözüme ulaşmanız yerine size 10 ayrımlı hal yöntemi sunarak www.kadinay.net adına selülitsiz yarınlar diliyoruz.

Otama Türleri 1. Tagaddi Tagaddi alışkanlıklarınızı kontrol yazar gani bir Perhiz uygulamanız hem sağlığınızı korumanız hem bile selülitlerinizden kurtulmanız için size apotr olabilir.Bu problemden ayrılmak yeşil sebzeler açısından varlıklı aynı perhiz gerektiriyor.Elbette akıllıcasına benzeri miktarda deri tüketimine müsaade var.Bu yönde size koruyucu olacak değişik menüleri önünüze getiriyoruz. * sütlü kahve yahut öz (nısıf yarıya) * Ekmek ve tereyağı veya * Yulaf ezmesi

Öğle ve Akşam Ezanı Yemeği * Jale salata * Soyulmamış kumpir * Haşlanmış yumurta dilimleri * Bezelye * Havuç * Rendelenmiş lahana * Tıpkı tatlı kaşığı buğday tohumu * 100gr. ten ya bile yumurta yahut jambon veya zayıf balık * Göveri * Peynir veya yoğurt (akşam elan çok salata) * Meyve * Gecelik bir çamçak bade * Yemekten sonraları kıraathane içilmemeli * Mahlut namevcut * Nadiren viski * Icabında hemen yemekten sonra tıpkısı sigara

2. Antrenman Ahenkli idman alışkanlığı sizi hem esenlik sorunlarından ırak tutmada hem dahi selülitlerinizden kurtulma hesabına fayda sağlayacaktır. * Sabahleyin yataktan gelişmemiş sürede kalkıp bu egzersizleri fethetmek gerekir. * Cemi celi yahut nısıf sarih alıştırma düzenlemek üzere pencereleri tutun. * Egzersiz sırasında şort üzere rahat kıyafetler giyilmeli. * Kış aylarında yün kazak giyebilirsiniz. * Egzersizlerden sonraları soğuk tıpkı duş almanız yarayışlı olacaktır. * Bu egzersizler, tetik bir şekilde yapılmaz ise alçak tür. * Eğer fiziksel açıdan bu egzersizler size engel veriyorsa üstüne gitmemeniz gerekir. * O ant, dolaşma ve koku kabul etme kabilinden egzersizler yapılması gerekir.

3. Ovuşturma Üst masajı selülit tedavisinde meri eksantrik benzeri yöntemdir.Vücuda tartılı ve makul tıpkısı masaj yapılması selülitleri obstrüksiyon amacında büyük tıpkısı hal olacaktır.Dikkatli ve büyük benzeri plan selülitli bölgenin uyarılmasına bozukluk olacaktır.Ovma uygulandığı yerden selülitlerin giderilmesinin yanında henüz ele alınmamış bölgelerdeki selülitlerinde kaybolmasına hastalık olabilir.

4. Çağ Kabul Etme Koku çokça niteliksiz bire bir proses adına görünebilir amma maksimum faydayı başlamak amacıyla akıllıca tıpkısı şekilde yapılması gerekir. Solunum ve oksijen için yoz bir farkındalık selülit sorunu ırak tutmaya apotr tür. Dem egzersizleri ayakta yapılmalıdır.Diyaframın azade dolaşımını sağlar ve aynı zamanda toraks genişlemesi engellenir. Içki egzersizlerine eksiltmek üzere vücudun arz akıllıca pozisyonda olması gerekir. * Usulca koku ile başlayın. * Öncelikle bağır kafesinin art kısmında şişirin. * Sonradan kollarınızı geriye akıllıca yatay bir şekilde açın ve içki alıp vermeye devam edin. * Omuzlarınız geride olacak şekilde solunuma bitmeme edin. * Midenizin ağız ağıza şişene büyüklüğünde nefesinizi bırakmayın. * Seçkin pozisyonda solunumu 6 ile 12 saniye arasında gerçekleştirin.

5. Tabii Tedavi İlaçları Doğada ulaşabileceğiniz veya evde kendiniz üretebileceğiniz birçok deva mevcuttur.Bunun size sağlayacağı en büyük avantaj doğal ve bayağı olduklarından size gelişigüzel taraf etkisi olmamasıdır.

6. Selülit Tahammül Cerrahisi Fiziksel alıştırma yahut farklı yöntemleri uygulamak amacıyla vaktim yok diyorsanız bu problemden ameliyat yoluylada sıyrılmak mümkün.Bu yöntemi tefrik etmek esasında seçmeniz gereken en son formül olsa da kesme sonucu alma uğrunda başvurulacak yer gani yöntemlerden birisidir.

7. Mezoterapi Çalışması Mezoterapi dünyada aşina selülit tedavilerinden biridir.Mezoterapi tedavisinde değişik ilaçlar tıknaz vücudun etkilenen bölgesine enjekte edilir. Birlik diğer tedaviler kabil tıpkısı zamanda üst üstünde bazı gür ve yan etkileri vardır.

8. Lazer Tedavisi Lazer tedavisi,selülit azaltılması için kullanılabilir seçeneklerden başka benzeri tanesidir.Bu seçenek dertsiz ve haddinden fazla etkilidir. Bu az çok pahalı aynı işlemdir ve tümce hücre alamaz.5 ile 6 seansta uygulanması gerekir.Her zaman selülit lazer tedavisi seçme birey için benzer etkiyi vermeyebilir.

9. Istirahat ve Rahatlama Dinlenme ve inhilal kabilinden faaliyetlerin rastgele antlaşma kayırıcı amacıyla ongun kabul edilir.Bunlar alelumum insanlar için tavsiye mektubu edilir ve bu, elden selülit tedavisinde değil, benzeri zamanda özlük hedefleri doğrultusunda kendilerini enerjik ve motive burulmak üzere parçalanmamış insanlar taradından uygulanmalıdır.

10. Farklı Tedaviler Selülit tedavisinde çokça çalışkan olan kâh başka tedavileri de bulunmaktadır. Ancak temas antlaşma tedaviyi arkasından önceki doktorunuza danışmalısınız. *Expressotherapy *Masaj Danimarka Traxador Of Yöntemi *Kinesitherapeutic Rulo Kullanımı *Yoğurma Rulo Kullanımı

 

 

 

Etiket Alıştırma Selulitlere bitkisel hal ovuşturma Perhiz teneffüs selülit sorunları lazer tedavisi

Yoruma kapalı.