Genel Blog

Selülitsiz Bir Vücut İçin Neler Yapmalıyım?

143

Selülitsiz Bir Vücut İçin Neler Yapmalıyım?

TEBDILIHAVA, ruhsal gerilim, tehlikeli gelişim temposu,çekicilik kirliliği kadar birçok etkenden kıran cildimiz sürekli deforme oluyor. Bu deformeyi durdurabilirsiniz.
Cildiniz ne tipte olursa olsun, fazla güneş banyosu, mevsim değişimleri ve hormonal etkenler nedeniyle nemsizlik, duyarlık yahut çirozluk üzere sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken, özel bakım programları uygulamaktır. Kap bakımı için önce arındırma yani keselemenin kap bakımı için önemi inkar edilemez. Haftada bire bir posta cildi ölü hücrelerden arkalamak amacıyla keseleme yapılmalıdır. Bedenin dip kısımlarına akla yatkın dairevi hareketlerle yapılır. Arkası Sıra ten mutlak nemlendirilir. Göğüsler, boyun halk ve bacaklar aut etkilere henüz açıktır, seçme çağ hizmet ister. Cildin asıl esnekliğini destek olmak ve ileriki yaşlarda sarkma ve çizgileri düşürmek amacıyla tendürüst yaşlarda yardımcı ve nemlendiricileri koparmak gerekir. Kap hem ısıdam hem soğuktan etkilenir. Nemini yitirir, hassaslaşır ve kurur. Cildi hayatiyetli tutmak amacıyla sene boyunca nemlendirici çekmek yararlıdır. Cildin gerildiğini ve kuruduğunu çabucak anlayabiliriz.

Vücudun sunma balaban düşmanı selülitlerdir. Zihayat nemli, büyük hastalıklı ayırt etmez. Rastgele kadında oluşur. Selülit, ezcümle, derideki yapının bozulup, yağ dokularının su, sodyum klorür ve metabolizma atığı maddelerle dolarak şişmesi anlamına geliyor. Bu genişlik, ak kan ve hücrelerarası sıvının birikmesine neden oluyor ve deriyi “portakal kabuğu” görünümüne büründürüyor. Kısıca selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun şipşak çevresinde oluşan ve derinin üst bölümünde pütür pütür fon bırakan aynı hastalıktır. Dolaşım bozukluğu, irs, yaş, eşey, hormonal düzensizlik, hareketsizlik, iklim koşulları, psikolojik etkenler kadar dayanıklı çokça yapı nedeni var. Sağlıklı beslenme, spor etme, icabında havari kremlerle selülitle savaşılır. Selülit sağ esen orantılıdır.

Kimlik Selülit İçin Otama Yöntemleri selülit tedavisi selülit Selüliti obstrüksiyon Kırışıklık ve boşluk işgal Selülit maskeleri selülit kremleri selülitin nedenleri selülitsiz ayrımsız eğin üzere neler yapmalıyım selülitsiz bire bir vücut amacıyla hekim tavsiyeleri

Yoruma kapalı.