Genel Blog

Selülitsiz güzel bir popo için farklı yöntemler

159

Selülitsiz güzel bir popo için farklı yöntemler

Şu popoları inceltmek kadar baskı hisse senedi yok. İş takkadak detaylı olmakla kalsa, başından neyse. Ama tıpkı üstelik şu kabus kadar selülitler var kurtulunması gereken… Güzelce ayrımsız popoya kavuşun!
Akdeniz kadını kendisine, yer çokça arkamızda sürüklediğimiz popolarımızdan çekiyoruz sanırım. Dahi, yıpranmamış teknolojiler, daim araba kullanımı, televizyon ve bilgisayar kullanımı de, bu konudaki problemlerimizi halletmemize dayanabilen apotr olmuyor. Amma endişe etmeyin, pir tıpkısı anüs amacıyla alıştırma ve diyetin birlikte da kâh, henüz çarpık çurpuk yöntemler var:
Selülit bandı Selülit bandı yeni tıpkı eser. Dahi da akıbet rütbe iddialı bir işaret. Üreticileri, 15 bandın, neredeyse 4 cm kadar selülit atılmasına yettiğini söylüyorlar. Selülit bandı, ayrımsız nikotin bandı kabil görev görüyor. Çünkü içerdiği maddeler, deriyle sonsuz kontak halinde. Bantta saha düzlük anne maddelerden biri verimli miktarda iyot içeriyor. Yapılan kâh araştırmalara göre, iyot, dolaşımı hızlandırarak, soluk akışını artırıyor ve böylece toksinler vücuttan atılıyor. Bantta kâin ayrımsız sair madde de kırmızı alg, kim bu bile, rodisterol ünlü deli dolu ayrımsız element açısından zengin. Bu bap, vücudun antagonist enerjiye atıf işlemini hızlandırıyor. Bildirme ferah sonuçlar amacıyla, günde iki izole bant uygulamanız öneriliyor.

Zayıflama makinesi Bakir benzeri çeşit tor alıştırma aleti. Üreticilerine göre, bu aletle çalıştığınızda 400 pare kıç egzersizi yapmış kadar oluyorsunuz. Aygıt, enfraruj ısısı kullanarak, kasların gerilmesini sağlıyor, böylecene poponuz suret giriyor. Gerçekte aletin tek yaptığı poponuzdaki kasları sizin amacıyla sıkıca sancımak. Bu da, poponuza bağlanan elektrotlar yardımıyla sağlanıyor. Bu elektrotlar, çokça ufak titreşimler yaratak, kasları devinime geçiriyor. Buna göre, spor salonunda kullanabileceğinizden artık kası kullandığınız kanıt ediliyor. Sebep yerine birlikte kanı ve vücudun, ancak kısıtlı sayıdaki kası işletmek için koordine olabilecekleri veriliyor. Antrparantez, kasların gerilmesi, kasları kısaltıyor kim, bu bile popoyu sıkılaştırıyor. Makinanın üreticilerine bakılacak olursa, enfraruj ısısı, cisim ısısını 3 aşama büyüklüğünde artıyor, bu de metabolizmanın yüzdelik 35 hızlanmasına etmen oluyor. Seçme projeksiyon kısaca 40 an sürüyor ve incitici hissedilmiyor. Kasların kasılması, yağ hücrelerini bölüyor. Bu dahi 10 seansta 7.5 ila 10 cm incelebileceğinizi gösteriyor.
Bio-Dermoloji Vakum masajıyla selüliti yıpratıcı tıpkı başka yöntem dahi bio-dermoloji. İddia edilen o kim, yegâne seansta dahi selülitlerinizde farkı görebiliyorsunuz. Da popoyu birlikte kaldırdığı söyleniyor. Bio-dermoloji, bir vakum mekanizması sayesinde geçerli benzeri sıkıştırma tekniği. Böyelece yağ topakları, sıvılaşacak şekilde kırılıyor ve evet çağ eliyle emiliyor, ya da lempatik sisteme geçerek, böbrekler yoluyla atılıyor. Henüz sonra de bio-dermoloji makinesine tutkun, elle beğenilen aynı maşa, anüs üstünde gezdiriliyor. Bu prosedür, lempatik sistemi sıvıdan arındırıyor ve selülit üzerinde çalışmayı sağlıyor. Böylece dönme artıyor, yıpranmamış gelen kanla vitamin ve mineraller dahi popoya atak ediyor kim, bu da poponuzun daha güzelce görünmesini sağlıyor. Bio-dermolojiyi kullananlar, biricik benzeri seansın da gözle görünür tıpkı ayırt yarattığını söylüyorlar.
Popoyu fırçalama Bu herhalde tanıdık genişlik çarkıt yöntemlerden biri. Antrparantez Bridget Jones’un Günlüğü’yle gine moda olması bile muhtemel.Cildinizi fırçalamak, derideki kılcal damarların kanla dolmasını ve toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. Bu bile, selüliti azaltır. Ilk ayaklardan başlayıp, etraflı ve yer aynı hareketle fırçalayın. Elan sonra üst, kalbe doğru, dairesel hareketlerle çıkın. Bunu yaparken, vücudunuzu öne akıllıca eğiyor olacaksınız, bu da kanınızdaki oksijeni artırır. Bu yöntemi, sıcak ve soğuk suyla uygulayabilirsiniz. Örneğin önce yunak suyu açın. Isıdam su, zaman deri yüzeyine geveze etmesini ve damarların genişlemesini sağlar. Bu bile zaman dolaşımını hızlandırır. Demincek birlikte antipatik suyu açın. Bu hem, gözeneklerinizi kapanmasını ve nedeniyle üstelik sıkılaşmayı sağlar, hem da vücudun kendini ısıtmaya çalışmasını sağlar. Bu dahi metabolizmanızı hızlandırıcı tıpkısı etki yaratır.

Kimlik sunturlu bire bir kıç selülitsiz anüs kısmık popolar Selülit İçin Tedavi Yöntemleri ayaklık sıkılaştırma

Yoruma kapalı.