Genel Blog

Sen Çal Kapımı 32. Bölüm Fragmanı

31

Sen Çal Kapımı 32. Bölüm Fragmanı

Mf üretim tarafından Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına giriş yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan bulunan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Yanılmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için fazla mücadele harcamıştır. Yurtdışında eğitim olmak için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda sırası gelmişken edanın yurt dışı bursu aniden kesilir. Okuması için tek olasılık olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda’nın bursunu geri vermek için tek bir şart istek eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda birincil başta böyle basit bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede şartlar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında içten bildikleri herşeyi her tarafta ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile değil kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, çağdaş ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üstüne kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonradan ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde sadece işe yer açan bir işaddımıdır. Zalim ve güçlüdür. Ama bir gün insafsızca davrandığı edan karşısına çıkıp onu altüst edene dek. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan hanım Serkan Bolat’ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş lakin parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan’a canını adamıştır. Aristokrat bir aileden gelmesi onu stiline düşkün ışık halkası getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan daha sonra denetleme bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzakta burnunu sokmak zorunda kalır. 

 

Sen Çal Kapımı 32. Birim Özeti

Sen Çal Kapımı, yeni bölümü ile 20 Şubat Cumartesi 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde camera phone, free ve sharing hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.