Genel Blog

Sen Çal Kapımı ne zaman, saat kaçta? Sen Çal Kapımı bugün var mı? Sen Çal Kapımı son bölüm de neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı!

19

Sen Çal Kapımı ne zaman, saat kaçta? Sen Çal Kapımı bugün var mı? Sen Çal Kapımı son bölüm de neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı!

Hayatta tüm umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la aleyhinde karşıya kazanç. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi önerge eder. Eda dehşet ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de şartlar değişince benimsemek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, engebeli bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir. Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi bu akşam 32. yeni bölümüyle FOX TV ekranlarında!

FOX TV SEN ÇAL KAPIMI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden epeyce rahatsız olur. Serkan için bundan böyle “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya bitmiş aşık olacak mı?

SEN ÇAL KAPIMI YENİ BIRIM NE SÜRE, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle her Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

Bir önceki yazımız olan FOX Tv Sen Çal Kapımı canlı izle! Sen Çal Kapımı ne zaman, saat kaçta? Sen Çal Kapımı son bölüm de neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde fox canlı yayın, fox tv canlı izle ve sen çal kapımı 12 bölüm full izle fox tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.