Genel Blog

Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Fragmanı

52

Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Fragmanı

“Masal Tadında Aşk” sloganıyla tanıtılan Seni Çok Bekledim dizisi DNZ Üretim kadar Star TV için hazırlanıyor. Senaryosu başrolünde yer alan Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Sahin Altuğ üstleniyor. 

Seni Çok Bekledim Konusu Ne?

Hakiki yaşanmış bir yaşam hikayesiden uyarlanan dizinin konusu ise şöyle; 1992 yılında yaşanan büyük depremde Kadir (Özcan Deniz) henüz 17 yaşındayken gözlerini korkunç bir manzaraya açar. Depremde babasını kaybetmiş ve öldü zannedilerek gömülmek üzereyken hayata tekrar tutunmaya çalışır. Babasının ölümünün ardından annesi başka bir adamla evlenmiş ve Kadir için hayat daha da zorlaşmıştır. Babasız gelişen Kadir yaşadığı bütün felaketlere karşın ayakta dimdik durmayı başarmış kuvvetli bir işadamı olmayı başarmıştır.

Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ve Kadir’in yolu hiç beklemedikleri bir anda büyük bir rastlantıyla kesişir ve hiç beklemedikleri anda hayat onları bir araya getirir. Kadir’in ilgisinin farkında olan ve izdivaç hazırlığında olan Ayliz ne kadar korksa da yaşanacakların önüne geçemez.

Bu rastlantılar büyük bir aşka dönüşürken Ayliz ve Kadir’in aile sırları ağır ağır ortaya çıkmaya başlar. Bütün yaşananlara karşın Kadir ve Ayliz aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kimler?

Seni Fazla Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrolleri paylaşırken, Mustafa Şanslı, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Neşeli, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ümit Etmek, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncularda rol alıyor.

Seni Fazla Bekledim 3. Birim Özeti

Seni Çok Bekledim, yeni bölümü ile 12 Şubat Cuma 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Bir önceki yazımız olan Survivor 2021 21. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde bölüm, fragman ve survivor 21.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.