Genel Blog

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı

19

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı

“Masal Tadında Aşk” sloganıyla tanıtılan Seni Fazla Bekledim dizisi DNZ Yapım tarafından Star TV için hazırlanıyor. Senaryosu başrolünde yer alan Özcan Deniz kadar kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Sahin Altuğ üstleniyor. 

Seni Çok Bekledim Konusu Ne?

Reel yaşanmış bir yaşam hikayesiden uyarlanan dizinin konusu ise şöyle; 1992 yılında yaşanan büyük depremde Kadir (Özcan Deniz) demin 17 yaşındayken gözlerini korkunç bir manzaraya açar. Depremde babasını kaybetmiş ve öldü zannedilerek gömülmek üzereyken hayata her tarafta tutunmaya çalışır. Babasının ölümünün ardındaki annesi diğer bir adamla evlenmiş ve Kadir için hayat daha da zorlaşmıştır. Yetim çoğalan Kadir yaşadığı tüm felaketlere karşın ayakta dimdik durmayı başarmış dinç bir işadamı olmayı başarmıştır.

Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ve Kadir’in yolu hiç beklemedikleri bir anda büyük bir rastlantıyla kesişir ve hiç beklemedikleri anda yaşam onları bir araya getirir. Kadir’in ilgisinin haberdar ve izdivaç hazırlığında olan Ayliz ne değin korksa da yaşanacakların önüne geçemez.

Bu rastlantılar büyük bir aşka dönüşürken Ayliz ve Kadir’in aile sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Bütün yaşananlara rağmen Kadir ve Ayliz aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kimler?

Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrolleri paylaşırken, Mustafa Şanslı, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Neşeli, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ümit Etmek, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncularda rol alıyor.

Seni Çok Bekledim 4. Birim Özeti

Seni Çok Bekledim, yeni bölümü ile 19 Şubat Cuma 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde arka sokaklar, arka sokaklar 578. bölüm fragmanı ve arka sokaklar 578. bölüm fragmanı - 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.