Genel Blog

Seni Çok Bekledim 4. bölüm izleme linki! Star TV Seni Çok Bekledim son bölüm full kesintisiz izle! Seni Çok Bekledim 4. yeni bölüm fragmanı!

30

Seni Çok Bekledim 4. bölüm izleme linki! Star TV Seni Çok Bekledim son bölüm full kesintisiz izle! Seni Çok Bekledim 4. yeni bölüm fragmanı!

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu‘nun yer aldığı Star TV’nin yeni dizisi Seni Fazla Bekledim bugün 3. bölümüyle yayınlandı. Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları yayınlandığı bu kısa sürede çok beğenildi. İşte, Seni Çok Bekledim 4. birim izleme linki! Star TV Seni Fazla Bekledim son bölüm full aralıksız izle! Peki, Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SENİ FAZLA BEKLEDİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

STAR TV SON BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzakta durmasını ister. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Ama Ayliz kısa sürede Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak kadar enerjik olduğunu ayrım eder. Ama yaşananlardan sonra Kadir’i ikna etmek kolay olmayacaktır.

Erol ve Selo yeniden karşılaşır ve büyük bir ağız dalaşı ederler. Bu tartışma Selo’nun ailesiyle evden ayrılmasına ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid 139. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni sezon 139. bölüm fragmanı çıktı mı? başlıklı makalemizde payitaht abdülhamid, payitaht abdülhamid 88 ve payitaht abdülhamid 88 bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.