Genel Blog

Seni Çok Bekledim 4.yeni bölüm fragmanı izle-Zahide diziden ayrıldı mı, öldü mü? Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

54

Seni Çok Bekledim 4.yeni bölüm fragmanı izle-Zahide diziden ayrıldı mı, öldü mü? Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

Seni Fazla Bekledim dizisi 12 Şubat Cuma akşamı 3.bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen yeni bölümün sonu izleyicileri bir hayli şaşırttı. Peki, dizinin son bölümünde ne oldu? Seni Çok Bekledim son birim özetine ve yeni birim fragmanına ait detaylara bakabilirsiniz.

Seni Fazla Bekledim son bölüm özeti

Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzak durmasını ister. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Lakin Ayliz kısa sürede Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak dek enerjik olduğunu fark eder. Fakat yaşananlardan sonradan Kadir’i ikna etmek basit olmayacaktır. Erol ve Selo yeniden karşılaşır ve büyük bir kavga ederler. Bu tartışma Selo’nun ailesiyle evden ayrılmasına ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır.

Seni Fazla Bekledim dizisinde Zahide öldü mü, diziden ayrıldı mı?

Dizinin 3. Bölüm fragmanında korkunç bir kaza yaşandı. Erol, Zahide temizleme yaptığı sırada banyoya girdi. Tam bu anda da Zahide büyük bir panik yaşadı. O lahza ayağı takıldı ve balkondan düştü. Yeni bölüm fragmanına göre Zahide karakteri diziye veda ediyor. Diziye Zahide olarak katılan kısa süren oyunculuk sergileyen oyuncu Türkü Turan’dır. Türkü Turan,1 Şubat 1985 Muğla doğumlu, Türk dizi ve sinema filmi oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. 

Seni Çok Bekledim 4.yenim fragmanı izle

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta 640. Bölümde gün birincisi kim oldu? 12 Şubat 2021 başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta 640. bölümde gün birincisi kim oldu? 12 şubat 2021 ve gelinim mutfakta program hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.