Genel Blog

Seni Çok Bekledim bu akşam var mı 21 Nisan 2021? Seni Çok Bekledim hangi gün oynuyor, final mi yapıyor?

19

Seni Çok Bekledim bu akşam var mı 21 Nisan 2021? Seni Çok Bekledim hangi gün oynuyor, final mi yapıyor?

STAR TV’nin sevilen dizisi Seni Çok Bekledim bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünü üstlendiği dizinin yayın günü değişti. İşte Seni Fazla Bekledim ile ilgili bilgiler…

Seni Fazla Bekledim hangi gün oynuyor?

Star TV’nin sevilen dizisi Seni Fazla Bekledim bu akşam ekrana geliyor. Seni Çok Bekledim dizisinin yayın günü bundan böyle Çarşamba günü olarak değiştirildi. Dizi daha önce Cuma günü yayınlanıyordu.

Seni Fazla Bekledim konusu

Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un üstlendiği ‘Seni Çok Bekledim’, gerçek bir hayat hikayesini kolu alıyor. Dizide; Özcan Deniz, ailesinden uzaktan, tek başına bir yaşam kurmuş, meslek adamı ‘Kadir’ karakterine yaşam verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte şahane bir mucizeye şahitlik edecekler. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi meşhur oyuncuların paylaştığı dizi, Katar ile Türkiye arasında geçen ve Katar’da başlayıp Katar’da biten bir aşk hikayesini konu ediniyor. Hikaye, hayatını ailesinden farklı kuran iş insanı Kadir (Özcan Deniz) ile yetim büyüyen fotoğrafçı Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu ) annesiyle ilişkisine de yer veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Bedia Akartürk kimdir, kaç yaşında? Bedia Akartürk nereli? başlıklı makalemizde bedia akartürk kimdir kaç yaşında, bedia akartürk kimdir nerelidir ve bedia akartürk kimdir nerelidir kaç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.