Genel Blog

Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim 10. yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim yeni bölümde neler olacak?

31

Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim 10. yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim yeni bölümde neler olacak?

Star TV’nin yeni dizisi Seni Fazla Bekledim canlı izle! Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Seni Fazla Bekledim 11. birim fragmanı yayımlandı mı? Seni Fazla Bekledim yeni bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim konusu ne? Seni Fazla Bekledim oyuncu kadrosunda kimler var?

SENİ ÇOK BEKLEDİM CANLI İZLE!

SENİ FAZLA BEKLEDİM 11. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Seni Çok Bekledim 11. birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

SENİ FAZLA BEKLEDİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayliz, bir yandan annesi için üzülürken, bir yanlamasına da onun nasıl ve kim kadar bu hale getirildiğini anlamaya çalışmaktadır. Kadir’in Sibel ile görüşen en son birey olduğu bilgisini elde eden polis, ifadesine başvurur. Kadir, Sibel ile görüştüğünü niçin gizlediğini açıklamakta zorlanır.

Songül, Selo’nun hayatındaki önemli sırra dair bir anahtar sözcük yakalar. İsmet ile birlikte gerçekleri araştırmaya başlarlar. Nezahat, Kadir’e artan bir şekilde Cemal hakkında onu uyarır. Cemal, Ayliz’e yakın durarak ayrıca üzerindeki şüphelerden kurtulmayı ayrıca de Sibel’in gizlediği gerçekle ilgili kanıtlar bulmayı amaçlar.

Meryem, gerçekleri itiraf ettirmek için, Erol’u kurduğu oyuna çekmeye çalışır. Bu konuda Selo’nun desteğine ihtiyacı vardır. Oysa oynadığı oyunun bedeli büyük olacaktır.

Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim 10. yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim yeni bölümde neler olacak?

SENİ FAZLA BEKLEDİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Seni Fazla Bekledim bu akşam 2 Nisan Cuma günü saat 20:00 ‘da Star TV’de başlayacaktır.

SENİ FAZLA BEKLEDİM OYUNCULARI KİMLER?

Özcan Deniz – Kadir Eren

İrem Helvacıoğlu – Ayliz

İlhan Şen – Erol

Mustafa Şanslı – Cemal

Lila Gürmen – Mihre

Caner Şahin – Selahattin

Türkü Turan – Zahide

Durul Bazan – İsmet

Yıldız Kültür – Hidayet

Ali İpin – Rıza

Şehsuvar Aktaş – Osman Efe

Selen Domaç – Songül

Nihan Büyükağaç – Sibel

Hakan Umut Etmek – Zaza

Sibel Şişman – Şebnem

Gürkan Güzeyhuz – Serkan

Damla Makar – Nezahat

Ömer Gökay Şanlıer – Umut

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 584. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizde 558., arka ve bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.