Genel Blog

Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim 2. yeni bölümde neler olacak?

69

Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim 2. yeni bölümde neler olacak?

Star TV’nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim canlı izle! Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Seni Çok Bekledim 3. birim fragmanı yayımlandı mı? Seni Fazla Bekledim yeni bölümde neler olacak? Seni Fazla Bekledim konusu ne? Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosunda kimler var?

SENİ FAZLA BEKLEDİM 2. BIRIM CANLI İZLE…

SENİ FAZLA BEKLEDİM 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Seni Çok Bekledim 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 2. BIRIM FRAGMANI İZLE…

SENİ ÇOK BEKLEDİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanında konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine lakin canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi diğer bir adamla evlenmiştir. Kadir yeniden tutunamaz hayata, defalarca bir şeyler eksiktir. Ta ama Ayliz’i görünceye değin… O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine kazanç. Tıpatıp babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren yaşam onları defalarca bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş lekeli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

SENİ ÇOK BEKLEDİM SON BIRIM İZLE…

Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim 2. yeni bölümde neler olacak?

SENİ ÇOK BEKLEDİM NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Seni Çok Bekledim bu akşam 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Star TV’de başlayacaktır.

SENİ FAZLA BEKLEDİM OYUNCULARI KİMLER?

Özcan Deniz – Kadir Eren

İrem Helvacıoğlu – Ayliz

İlhan Keyifli – Erol

Mustafa Şanslı – Cemal

Lila Gürmen – Mihre

Caner Şahin – Selahattin

Türkü Turan – Zahide

Durul Bazan – İsmet

Yıldız Kültür – Hidayet

Ali İpin – Rıza

Şehsuvar Aktaş – Osman Efe

Selen Domaç – Songül

Nihan Büyükağaç – Sibel

Hakan Ümit Etmek – Zaza

Sibel Şişman – Şebnem

Gürkan Güzeyhuz – Serkan

Damla Makar – Nezahat

Ömer Gökay Şanlıer – Umut

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor? Seni Çok Bekledim hangi şehirde, hangi ilçede, hangi semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde dubai, istanbul ve seni çok bekledim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.