Genel Blog

Seni Çok Bekledim final mi yaptı, bitti mi, gün mü değiştirdi? Seni Çok Bekledim yeni yayın günü ne zaman?

58

Seni Çok Bekledim final mi yaptı, bitti mi, gün mü değiştirdi? Seni Çok Bekledim yeni yayın günü ne zaman?

Seni Çok Bekledim normalde Cuma günü ekranlara geliyordu. Ama bugün Star TV’de “Kuzeyin Oğlu Volkan Konak” programı yayınlanacak. Bunun peşinde Seni Çok Bekledim final mi oldu, bitti mi, neden yok merak konusu oldu. Ayrıntı haberimizde.

SENİ ÇOK BEKLEDİM NEDEN YAYINLANMADI, BİTTİ Mİ?

Seni Çok Bekledim dizisi gün değiştirdiği için bugün ekranlara gelmedi. Normalde her Cuma günü saat 20:00 ‘da Star TV’de yayınlanan Seni Fazla Bekledim dizisinin günü bundan daha sonra Çarşamba’ya alındı. bundan böyle dizi her hafta Çarşamba günleri yayınlanacak.

SENİ ÇOK BEKLEDİM FİNAL Mİ YAPTI?

Dizi final yapmadı. Dizinin günü değiştiği için bugün ekranlara gelmedi. Bugün Star TV’de “Kuzeyin Oğlu Volkan Konak” programı olacak. Seni Fazla Bekledim dizisi ise Çarşamba gününe alındı.

SENİ FAZLA BEKLEDİM OYUNCULARI

Özcan Deniz : Kadir Eren

İrem Helvacıoğlu : Ayliz Göksu Eren

İlhan Şen : Erol Eren

Mustafa Uğurlu : Cemal

Lila Gürmen : Mihre

Caner Şahin : Selahattin

Türkü Turan : Meryem

Durul Bazan : İsmet

Yıldız Kültür : Hidayet

Ali İpin : Rıza

Şehsuvar Aktaş : Osman Efe

Selen Domaç : Songül

Hakan Umut Etmek : Zaza

Sibel Şişman : Şebnem

Gürkan Güzeyhuz : Serkan

Damla Makar : Nezahat

Ömer Gökay Şanlıer : Umut

Nihan Büyükağaç : Sibel

SENİ FAZLA BEKLEDİM KONUSU NE?

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp öteki cesetlerin yanında konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine fakat canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi diğer bir adamla evlenmiştir. Kadir yeniden tutunamaz hayata, her zaman bir şeyler eksiktir. Ta ancak Ayliz’i görünceye değin… O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine kazanç. Tıpatıp babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları defalarca bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir. İki ailenin iç içe geçmiş benekli sırları tek tek ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

SENİ ÇOK BEKLEDİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadir, gemileri yakmış, Cemal’e aleyhinde savaş baltalarını çıkarmıştır. Kardeşi Erol’la işbirliği yaparak şirketteki hisse dengesini lehine çevirme kararı alır. Fakat bütün bu sırada öğrendikleri aklını fena halde karıştırır. Ayliz, yaşadığı şokun etkisindedir. Tesellisi, durumdan habersiz olsa bile, daima yanında olan Kadir’dir. İsmet, Cemal’in baskısıyla bildiklerini Kadir’le paylaşamaz. gerçi öğrendiği bilgi, başına bela olur. Karısı Songül’le birlikte kan donduran bir olayla yüzleşirler. Cemal, bir an önce hamlesini yapıp şirketi ele geçirmenin derdindedir. Kadir’i saf dışı bırakacak bir planın peşindeyken kendi öz oğlu Erol’a vereceği hasar aklının ucundan bile geçmez.

Bir önceki yazımız olan Ramo bitiyor mu, neden bitiyor, final mi yapacak? Ramo final bölümü ne zaman? başlıklı makalemizde murat yıldırım, ramo ve ramo final hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.