Genel Blog

Serenay Sarıkaya’dan açıklama! Haldun Demirhisar kimdir, kaç yaşında?

52

Serenay Sarıkaya'dan açıklama! Haldun Demirhisar kimdir, kaç yaşında?

Serenay Sarıkaya’nın Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Konuyla ilgili Sarıkaya’dan yorumlama geldi. Peki lakin Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşk mı yaşıyor? İşte Haldun Demirhisar kimdir, kaç yaşında? sorularının yanıtları…

Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar aşk mı yaşıyor?

Serenay Sarıkaya hakkında çıkan aşk iddialarına karşın, “Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca zinde bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum” dedi. 

29 yaşındaki oyuncunun, meslek insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı bahis edildi. İkilinin, Göcek Bedri Rahmi Koyu’nda teknede birlikte görülmesi sosyal medyada gündem oldu. 

Haldun Demirhisar kimdir?

Heavenly dDF isimli şirketinin sahibi olan Haldun Demirhisar, yurt genelinde çoğu sektöre yatırım yapan İzmirli bir meslek insanı. Otel, mimar ofisi ve restorant işletmeleri de yer alan Haldun Demirhisar, bir dönem Bennu Gerede ile aşk yaşamıştı.

 

 

Bir önceki yazımız olan 11 Nisan Survivor eleme adayı kim oldu? Dün gecenin ikinci eleme adayı belli oldu! başlıklı makalemizde 11 nisan survivor, 11 nisan survivor 2019 izle ve 11 nisan survivor 2020 anlat bakalım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.