Genel Blog

Şevval Şahin’in çılgın anısı: Bir tek benim başıma geldi

16

Şevval Şahin'in çılgın anısı: Bir tek benim başıma geldi

Üç aydır Bali’de tatilde olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, “Bali, en iyi tatilimdi ama bu sürede Türkiye’yi çok özledim. minimum bir ay Türkiye’de olacağım” dedi.

Altı yaşından itibaren Londra’da yaşadığını gösteren 22 yaşındaki model, “Miss Turkey’den daha sonra Türkiye’ye daha sık gelmeye ve daha uzun kalmaya başladım. Son iki yılda Türkçem gelişti. İngilizce düşündüğüm için araya maalesef İngilizce kelimeler giriyor” diyerek, konuşmasıyla ilgili yorumlara yanıt verdi.

Miss Turkey’e deneyim edinmek ve eğlenmek amaçlı katıldığını belirten Şahin, “Hiçbir vakit yarışma modunda değildim, fazla şen zaman geçirdim. Ama çılgın bir anım var ve bir tek benim başıma geldi sanırım. Final gecesinin sabahında hasta olarak uyandım, hatta bayıldım. İlaçlarla ayağa kalktım, kendimi motive ettim ve çıktım sahneye” şeklinde konuştu.

Bugüne dek yaptığı en çılgınca şeyin, ilkokul vaktinde tüm okulun önünde şarkı bildirmek olduğunu ifade eden kayıtlı güzel, “Her perşembe bütün okulun olduğu faaliyetler yapardık. Ben de korodaydım ve müzik öğretmenim sesimi beğeniyordu. Ben de o cesaretle bütün okulun önünde ‘Titanic’ şarkısını söyledim. Derhal olsa yapamam” ifadelerini kullandı.

Gisele Bündchen izleyerek modelliğe aşık olduğunu açıklayan Şahin, stil konusunda ABD’li model Hailey Bieber’ı ve Barbadoslu yıldız Rihanna’yı beğendiğini açıklama etti.

Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşayan Şevval Şahin, birincil parasını ise 13 yaşında Londra’da minik bir defilede yürüyerek kazandığını söyledi.

 

Bir önceki yazımız olan İbo Show'a katılan Defne Samyeli sosyal medyanın diline düştü başlıklı makalemizde ibo show'a katılan ali sunal ve bülent serttaş, ibo show'a katılan burak kut ve ibo show'a katılan ceylan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.