Genel Blog

Şeyma Subaşı Milyarder Sevgilisinin Ailesine “Yeni Minnoş Ailem” Dedi

21

Şeyma Subaşı Milyarder Sevgilisinin Ailesine “Yeni Minnoş Ailem” Dedi

Bilgiyo – Son zamanlarda Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile olan ilişkisiyle çoğunlukla gündeme gelen Şeyma Subaşı cephesinde işler ciddiye bindi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Meedo, Şeyma Subaşı’nın ailesiyle tanışmış ve Şeyma Subaşı da Meedo’nun ailesiyle tanışmak üzere Dubai’ye gitmişti. Bu ziyarette takipçilerin dikkatini çeken bir ayrıntı oldu. Attığı adımı paylaşan Şeyma Subaşı, Meedo’nun ailesine dair …

Bilgiyo – Son zamanlarda Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile olan ilişkisiyle çoğunlukla gündeme gelen Şeyma Subaşı cephesinde işler ciddiye bindi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Meedo, Şeyma Subaşı’nın ailesiyle tanışmış ve Şeyma Subaşı da Meedo’nun ailesiyle tanışmak üzere Dubai’ye gitmişti. Bu ziyarette takipçilerin dikkatini çeken bir ayrıntı oldu. Attığı adımı paylaşan Şeyma Subaşı, Meedo’nun ailesine dair tek bir kare bile paylaşmadı.

Şeyma’nın Hayalindeki Tatil Bitti

İlk olarak TV8’in patronu Acun Ilıcal ile yaşadığı ilişki ile tanıdığımız ve bu zamandan sonradan magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, şu sıralar rüya gibi bir hayat yaşıyor. Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Mısırlı milyarder Meedo ile bir ilişki yaşamış fenomen, son bir kaç ayını Miami’de kızı Melisa ve Medoo ile birlikte yaşıyor. Şeyma’yı el üstünde tutan Meedo, Miami’yi fazla seven Şeyma Subaşı ve kızı Melisa ile birlikte yaşamak üzere milyonluk bir villa satın aldı.

Meedo’nun yeni bir hayata başlamaya hazırlandığı Şeyma Subaşı ile birlikte yaşamak için aldığı villanın değerin 3,5 milyon dolar olduğu iddia ediliyor. Medoo ve Şeyma’nın yeni aşk yuvası olacak olan villanın ise yeniden aşağıya Şeyma Subaşı kadar dekore edildiği söyleniyor. Şeyma ve Meedo’nun süper lüks villasında Şeyma Subaşı’nın zevkine tarafından tadilatlar devam ederken, çiftimiz Asya ülkelerinin en gözde tatil yerlerinde rüya gibi bir tatile çıktı. Bu tatile kısa bir ara veren çiftimiz, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelerek Şeyma Subaşı’nın ailesiyle ve arkadaşlarıyla tanışmıştı.

Şeyma Meedo’nun Ailesiyle Tanışmaya Gitti

İstanbul’da sevgilisini ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı, bitmiş tatiline devam etti. Bali’de kendisinin de “Hayal tatilim” diye nitelendirdiği tatiline sürekli Şeyma Subaşı’nın bu tatili son buldu. İnstagramda attığı adımı, yediğini, içtiğini paylaşan Şeyma Subaşı’nın bir kaç gündür sosyal medyada faal olmaması dikkat çekmişti. Şeyma Subaşı’nın, sevgilisinin ailesiyle tanışmak üzere Dubai’de olduğu ortaya çıktı.

Bugün bir hikaye paylaşan Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’nun ailesiyle tanışmak üzere Dubai’ye gitmiş. Buradan yaptığı paylaşımda da Meedo’nun ailesini, “Yeni minnoş ailem” olarak tanıttı. Yeni ailesiyle birlikte kaliteli süre geçirdiğini söyleyen Şeyma Subaşı’nın paylaşımında bir detaylar dikkatleri çekti. Meedo’nun yeğeni olduğunu öğrenilen bir kız çocuğunun yüzü görülmeyen bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı, Meedo ailesinin görülmesini istemiyor mu? sorularının akıllara gelmesine neden oldu.

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Sosyal Medyada Bu Kez de Bill Gates ’e Dil Uzattı başlıklı makalemizde ameliyat, demet akalın ve göğüs hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.