Genel Blog

Show TV Çukur canlı izle! Çukur 4. sezon 23. bölüm izle! Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur son bölüm full izle! Çukur yeni bölüm fragmanı izle!

47

Show TV Çukur canlı izle! Çukur 4. sezon 23. bölüm izle! Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur son bölüm full izle! Çukur yeni bölüm fragmanı izle!

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Çukur, her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla beklendi! Milyonlarca kişinin nefes nefese izlediği dizi Çukur’un fragmanı keza sevindirdi keza de yürekleri ağızlara getirdi! Kulkan’ın Yamaç’ı kaçırması ve Afganistan‘a götürmesi üstüne yeni bölüm ilgiyle beklenmeye başladı. Peki Yamaç’a ne olacak? Aliço Afganistan’da mı? Amca fena mü? Vartolu geri mi dönüyor? bütün teferruat bu akşam 20:00’da Show TV’de! Peki, Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur son bölümde neler oldu? Çukur canlı izle Show TV! Çukur 4. sezon 23. birim izle! Çukur son birim full izle!

ÇUKUR 115. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ÇUKUR 4. SEZON 23. BÖLÜMÜ BURADAN CANLI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ!

Yamaç’ın Kulkan tarafından Afganistan’da tutulduğu yerden geri dönüp dönemeyeceği ise ilgiyle beklenecek. Yamaç’ın aniden ortadan kaybolması Koçovalılar’ı endişe içinde bıraksa da Vartolu’nun Cumali Amca’yla birlikte Çukur’a geri dönmesi aileyi daha büyük bir sürprizle karşılaştıracak. Yamaç’ın Kulkan tarafından Afganistan’da tutulduğu yerden geri dönüp dönemeyeceği ise merakla beklenecek.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde; Efsun’u bulmak için harekete geçen Yamaç, Kulkan’ın verdiği adrese gitti. Burada karşısına çıkan tüm adamları indirmeyi başaran Yamaç’ın aksiyon doymuş sahneleri soluksuz izlenirken, finalde yaşananlar seyircileri şoke etti. Ulaştığı kadının fiilen Efsun olmadığı görebilen Yamaç, Kulkan’ın tuzağına düştü. Kulkan, Yamaç’ı elektro şokla bayıltarak Afganistan’a kaçırdı. Kulkan’ın planı herkesin akıllarında soru işareti oluştururken, Yamaç’ın içine düştüğü bu durumdan nasıl kurtulacağı da merak konusu oldu.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ÇUKUR SON BIRIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Yamaç, Çağatay’ın ölümü sonrası nihayet dar bir solgun alacağını düşünürken Efsun’un evden gittiğini öğrendiğinde fazla üzülecek ve derhal onu aramaya başlayacak. Akın ve Yasmin’in nikah hazırlıklarıyla Koçovalılar savaşa kısa bir ara verecek. Koçovalılar’ın uzun bir aradan daha sonra düzenledikleri birincil nikah gergin bir bekleyişe sebep olacak. Nihayet eve dönme zamanı geldiğini öğrenen Vartolu, Cumali Amca ile birlikte Çukur’a yolculuğunda hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un annesi kadar evden kovulduğunu ve Kulkan kadar kaçırıldığını öğrenen Yamaç öfkeyle Kulkan’ın peşine düşecek. Nefesleri kesen karşılaşmanın sonucu herkesi şaşkınlığa uğratacak.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 5. bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı oyuncuları kimler? başlıklı makalemizde maraşlı 5. yeni bölüm fragmanı yayında mı? - maraşlı 4. son bölüm..., maraşlı son bölüm ve maraşlı son bölümde neler oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.