Genel Blog

Show TV Çukur yeni bölüm canlı izle! Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur 117. son bölüm full izle! Çukur son bölümde neler oldu?

39

Show TV Çukur yeni bölüm canlı izle! Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur 117. son bölüm full izle! Çukur son bölümde neler oldu?

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Çukur, her hafta olduğu gibi bu hafta da geçen haftaki heyecanlı bölümün ardındaki ilgiyle beklendi! Milyonlarca kişinin nefes nefese izlediği dizi Çukur dizisinin fragmanı merak uyandırdı! Çukur’un son hali herkesi şoke ederken, Cumali amcanın Çukur ve Koçovalılar için olan planları da en ince ayrıntısına kadar merak edilmeye başlandı!Peki, Bu hafta da seyircilerle buluşan Çukur dizisinde neler olacak Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 113. birim fragmanı! Çukur Canlı izle! Çukur 117. son bölüm full kesintisiz izle!

SHOW TV ÇUKUR CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ… (20:00)

ÇUKUR 117. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle görebilen Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme ilgiyle beklenecek. Yamaç, duygu batmış anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime tanık olacak. Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

ÇUKUR 116. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ÇUKUR 116. SON BIRIM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir zaman etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan daha sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da fazla değişmiş olduğunu görecek. İki kardeş hasret giderirken ayrı geçirdikleri yıllarda yaşadıkları şeyler merak konusu olacak. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu kullanmak için harekete geçecek. Amca’nın mahallede kurduğu yeni düzenin detayları ağır ağır ortaya çıkarken yanında olanlar ve karşısında olanlar arasındaki fark da bariz bir şekilde görülecek. Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şaşırtacak. Yamaç ve Amca’nın birincil karşılaşması merakla beklenecek.

Bir önceki yazımız olan ATV Maraşlı 7. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı 6. son bölüm full HD izle! Maraşlı son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde gündem, haber ve mahur hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.