Genel Blog

Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı izle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman, saat kaçta? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde neler olacak?

15

Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı izle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman, saat kaçta? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde neler olacak?

SHOW TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, bu akşam 52. yeni bölümü ile ekrana geliyor. Son bölümde izleyicileri ekrana bağlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümde de heyecanlı anlar yaşatacak. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne vakit saat kaçta? Kuzey Yıldızı İlk Aşk son birim de neler oldu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk bugün var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm de neler oldu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde neler olacak?

SHOW TV KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BIRIM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ (20.00)

KUZEY YILDIZI İLK AŞK NE SÜRE, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk her Cumartesi saat 20:00’da Show TV’de!

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mine’nin sürprizi herkeste soğuk duş etkisi yaratmıştır.

Yıldız’ın dinç bir hamilelik süreci geçirmesi için canını dişine takan Kuzey için mücadele edeceği bir cephe daha açılmıştır. Ama Kuzey, yılmaz. Ailesi için elinden geleni yapmaya devam eder. Bir süre stresten uzakta kalmak ona da Yıldız’a da gelecektir. Kuzey ve Yıldız, çareyi uzaklaşmakta bulsa da bıraktıkları hayat, eskisi gibi devam edemeyecektir. Cümbür Cemaat az kalsın çil yavrusu gibi dağılmıştır. Kızlar, sürpriz isimlerle birlikte kendilerini farklı bir maceranın içinde bulurken Sefer de aniden kendini sokaklarda bulmuştur. Risk ise yeniden en umulmadık zamanda yeniden kendini gösterecektir.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuzey ve Yıldız yeni normallerine ve yeni hayatlarına alışmaya çalışırken hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar.

Kuzey ve Yıldız’a nazar değmiş, çiçeği burnunda evli olan aşıklarımız büyük bir sınavla sınanmıştır. Kuzey, bir daha benzer korkuyu yaşamak, benzer riski almamak için aldığı yüksek tedbirleri iki katına çıkarır. Bu tedbir paketinin promosyonu ise çiçeği burnunda kaynana Emine’dir. Yıldız’ın gardiyanı birken iki olmuştur. Ama bu gardiyan yalnızca Yıldız’a değil, evin öteki fertlerine de kök söktürecektir.

Kuzey ve Yıldız yeni normallerine ve yeni hayatlarına alışmaya çalışırken hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Ilk Olarak fena bir sürpriz gibi görünen gelişme, cümbür cemaat için ayrı bir deneyimin başlangıcı olacaktır. Lakin Kuzey’i bekleyen başlıca sürpriz kendini sona saklamıştır. Ve Kuzey’in buna hazırlıklı olması imkansızdır.

Bir önceki yazımız olan Ramo 33. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.