Genel Blog

Show TV Ramo canlı izle! Ramo 34. yeni bölüm canlı izle! Ramo yeni bölümde neler olacak? Ramo yeni bölüm fragmanı!

40

Show TV Ramo canlı izle! Ramo 34. yeni bölüm canlı izle! Ramo yeni bölümde neler olacak? Ramo yeni bölüm fragmanı!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Murat Şimşek’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği adalet mücadelesinde Ramo en zirveye savaş açıyor. Dizide Murat Şimşek dışında Esra Bilgiç, Olgun Yıldırım, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Efsane Odağ ve Sacide Taşener gibi manâlı oyuncular yer alıyor. Show TV’nin sevilen dizisi Ramo bu akşam 34. yeni bölümüyle ekranlara gelecek! Peki, Ramo yeni bölümde neler olacak? Show TV Ramo canlı izle! Ramo 34. yeni birim canlı izle! Ramo yeni birim fragmanı!

SHOW TV RAMO CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ…

RAMO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar.

Ramo ve Sibel kavuşmuştur ve yeni evlerinde büyük bir kutlama ile düğün kıyılır. Ramo, bu mutlu anlarına gölge düşürecek hiçbir şeye müsade vermeyecektir.

Diğer yandan, Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar. Ramo, kendi sorumluluğunda olan bir sevkiyat işini eline yüzüne bulaştırmış görünüyordur. Bu işin aşağıda Korkut’un olduğunu varsayım eden Ramo, olayı çözdükçe fazla daha büyük sürprizlerle karşılaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Akıncı canlı izle! ATV Akıncı 9. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde atv, atv bedava izle ve atv izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.