Genel Blog

Show TV’nin Kuzey Yıldızı dizisinde beklenmedik gelişme

152

Show TV’nin Kuzey Yıldızı dizisinde beklenmedik gelişme
Show TV’nin Kuzey Yıldızı dizisinde beklenmedik gelişme

Cumartesi akşamlarının yüzü sıcak dizilerinden Show TV’üstelik ekrana gelen Kutup Yıldızı, eskimemiş bölümü ile izleyicisi ile 30 Aile akşamı buluşmayı bekliyor. Umu Dağı dizisinin gerisinde kalmasına rağmen gür başarım sergileyen Show TV yapımı, düzenli hikayesi ile izleyicileri güldürmeye bitmeme ediyor. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilişik detaylar ortaya çıkmaya bitmeme ediyor.

Show TV’nin yüzü sıcak dizisi Demirkazık İlk Aşk’ın 49. çağ 2. tanıtımı yayınlandı. Nasip, Yıldız ve pampalarının hapishaneye düştüğü tanıtımda Kuzey ile Nasip’ın kalbi kırık halleri dikkat çekerken, Gökçe ve Osman’ın içinde bulundukları yumruk durumdan bittabi kurtulacakları merakla bekleniyor.

KUZEY YILDIZI İLK AMOR’MAĞARA 48. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Talih bile Şimal kabil konu Feride olunca kendini tutamayıp Engin Ar’ın cezasını kesti ancak bu nitelik ikili üzere yıpranmamış aynı sorunu dahi yanı sıra getirdi. Yaşadıklarından sonraları Engin Ar, Şimal ve Baht’dan şikayetçi olmaya değişmeyen verdi. Yıldız ise mavişiyle hapislere düşmemek amacıyla harekete geçti ve Açık Deniz Ar’ı bu kararından vazgeçirmeye çalıştı fakat bu aksiyon sandığı kadar yalın kat olmadı. Engin Ar’ı vazgeçirmek için Yıldız ve pampaları seçkin yolu denese üstelik, Engin Ar kararından vazgeçmedi. Önce yıldırı yolunu deneyen pampalar, henüz bilahare ünlü gurmeye zat işkence yöntemlerini uygulamaya başladı fakat bire bir son alamadılar.

Şimal, Açık Deniz Ar meselesiyle uğraşırken kızları dahi bacanaklarla bu arada kayak merkezine gitti. Gençlerin beyin keyfini çıkardığı bu kaçamakta ise başlarına on paralık ummadıkları ayrımsız öfke geldi. Bacanaklarla bu arada kar motoru keyfi eden kızlar, motorun yakıtı bitince yolda muhat kaldılar. Açık Deniz Ar, başına gelenlerden sorumlu olanları savcılığa şikayet edince bütün soluğu mahkemede aldı. Eksiksiz çabalarına karşın Şimal ve Kader için tutuklama kararı daha çok. Semavi ve Osman ise yola tabanvay devam ederken, Osman düşerek yaralandı. Herkesin başına nev avarız gelirken, tekmil bunlardan nasıl kurtulacakları ise şimdiden büyük zaaf konusu oldu.

Yapımcılığını Proses Film’mağara üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Demirkazık-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok kalburüstü kişi üstelik görkem alıyor.

Kutup Yıldızı İlk Aşk’ın yıpranmamış bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00’dahi Show TV’bile!

Yoruma kapalı.