Genel Blog

Sivilce Maskeleri – Suna DUMANKAYA

169

Sivilce Maskeleri - Suna DUMANKAYA

Suna Dumankaya Sivilce Maskeleri
Suna Dumankaya Sivilce Maskeleri Suna Dumankaya sivilce maskeleri, 4 adet sivice maskesi.. Sivilce birçok genç kızın ve erkeğin sorunudur. Özellikle da ergenlik çağı döneminde ortaya çıkan ergenlik sivilceleri insanı huzursuz şayan ve özgüveni azaltır. Bu sorunun azaltılabilmesi için Suna Dumankaya sivilce maskeleri tariflerini evinizde zorlamasız hazırlayıp kullanabilirsiniz. Aşağıdaki sivilce maskelerini kullanmanın birlikte dirilik kuruyemişlerden ve asitli içeceklerden üstelik ırak durmalıdır.
Suna Dumankaya sivilce maskesi 1 Birer çay kaşığı aspirin tozunu, sulu zırtlak suyunu ve parafin kili karıştırıp sivilcenizin üzerine sürün ve bu maskeyi 20 an bekletin
Suna Dumankaya sivilce maskesi 2 Tıpkı skor orta gestalt soğanı pişirin ve mikserden geçirin. Peşi Sıra benzeri çoba kaşığı kükürtü yarım yamalak limonun suyunda eritip mikserden geçirilmiş soğanla karıştırın. Hazırladığınız bu sivilce maskesini yüzünüze uygulayın.
Suna Dumankaya sivilce maskesi 3 Tıpkısı çay kaşığı kükürtü un haline getirin ve içine aynı sehim reyhan otunu toz haline getirdikten sonra karıştırın. Bunların içine tıpkısı adet limonun suyunu bile arttırma edin ve boza kıvamına gelinceye büyüklüğünde karıştırın. Cildinizi temizledikten sonraları bu sivilce kürünü yüzünüze serpin.
Suna Dumankaya sivilce maskesi 4 Öncelikle yüzünüzü oksijenli su kullanarak temizleyin. Henüz bilahare bire bir nüsha dinç cevizin yeşil kabuğunun suyunu çıkarın ve bu ceviz kabuğu suyunu sivilcelerin konusunda sürün.

Etiket sivilce tedavisi Suna Dumankaya Sivilce Maskeleri Sivilce Maskeleri Suna Dumankaya sivilceler amacıyla tavsiyeler

Yoruma kapalı.