Genel Blog

Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri

188

Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri

Sivilceler amacıyla sulu zırtlak maskesi tarifleri; Limon ile yapabileceğiniz maskeleri aşağıda açıklayarak listeledik.  Sivilce tedavisi üzere evde hazırlayabileceğiniz Sulu Zırtlak maskesi tarifleri Kadinay.Net farkı ile sizlerle.

Sivilceler İçin Sulu Zırtlak Maskesi Tarifleri..

Sivilceler için kurutucu özelliği olan limon maskeleri cilde oldukça faydalıdır. Limonun içerisinde hamız bulunur. Bu asit kurutucu etkisi ile sivilcelerin zamanla kuruyarak düşmesini sağlar. 

Sivilceler için Limon Suyu 

1 çorba kaşığı limon suyu 2 çorba kaşığı bal Limon suyu ve balı birbirine karıştırarak ocağın üstüne kucak. Ocakta bir müddet kaynattıktan sonraları ateşten karşı. Ilık hale gelince cildinize sürün. 15 dakika beklettikten sonraları cildinizi temizleyin. 10 devir içre herhangi bir dönem yapacağınız bu peçe ile sivilceleriniz kuruyacaktır.

 
Sulu Zırtlak Ve Yoğurtlu Sivilce Maskesi

5 felç sulu zırtlak suyu 1 çorba kaşığı birkaç yağlı yoğurt Yoğurdun konusunda 5 felç sulu zırtlak damlatın. Cildinize özen göstererek sürün. Sivilcelerin patlamaması için anif hareketlerden kaçının. 15 zaman beklettikten sonra cildinizi yıkayabilirsiniz. haftada 2 öğün infaz etmek deri üstünde onarıcı ve sivilceleri yok edici bir güçlük yapacaktır.

 
Sivilcelere Limon bulaşık Çözüm

1 çay kaşığı sulu zırtlak suyu 1 testis akı Yumurtayı kırdıktan bilahare akını ayırın. Haya akının üstüne sulu zırtlak suyunu arttırma edin. Cildinize sürdükten bilahare 20 zaman bekletin ve durulayın. Haftada 2 sefer uygulayabilirsiniz.

 
Limon Maskesi

1 çay kaşığı limon suyu 1 çay kaşığı kil 1 öz kaşığı aspirin tozu Malzemeleri karıştırarak deri üstünde sivilcelerin olduğu bölgelere sürün. Maske hızlı bir şekilde kurumaya başlayacaktır. Cildinizde 10 dakika beklettikten bilahare yıkayabilirsiniz. Haftada aynı yol kullanımı uygundur.

 
Sivilceler için Limon Maskesi

1 sayı soğan Yarım limon suyu 1 sayı soğan kabukları soyulduktan sonradan püre haline getirilir. Kalık limon suyu ayrıksı benzeri kabın içerisine sıkıldıktan sonraları soğan püresinin içine ilave edilir. Mahlut cilde sürülür. Ciltte aşkın bekletilmemesi uygundur. Hemencek kuruduktan sonra yıkayın. Soğan ve sulu zırtlak suyu aynı araya geldiğinde çok yakıcı türlü. Bu maskeyi çok sık infaz etmek sakıncalıdır. Haftada benzeri kere kullanılabilir.

 

Etiket maske peçe çeşitleri maske tarifi peçe tarifleri Sivilceler İçin Sulu Zırtlak Maskesi Tarifleri Sulu Zırtlak Maskesi Tarifleri Sulu Zırtlak Maskesi LİMON Sivilce Maskeleri sivilce nasıl geçer sivilce tedavisi

Yoruma kapalı.