Genel Blog

Sivilcelerden ve Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

142

Sivilcelerden ve Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

Cildinizin bildirme şişman düşmanı sivilceler… Peki sivilcelerden bittabi kurtulmalı, cildi nasıl temizlemeli? İşte arayıpta bulamadığınız soruların cevapları…
İşte uzmanlara bakarak sivilceyle başa çıkmanın çeşitli yöntemleri:
Gözenekleri kısmak için Gözeneklerin açılması amacıyla önce etapta gözenekleri kapatmaya işlemek namına, yağ ifrazatını susturmak veya dengelemek gerekir. Yağlı ciltler baştan sona su miktarı birkaç olan ciltlerdir. Akarsu miktarı bir iki olduğu devir ölü hücrelerin nesiç yüzeyine çıkıp asitli aşama ile himaye faktörü oluşturması zorlaşır. Bu sebeple cildin yüzeyi dış etkenlerden kötülük görür. O halde ciltteki akarsu miktarı artırılmalıdır. Yağ ifrazatının yavaşlatılması, ciltteki su miktarının artırılmasıyla gerçekleştirilir. Bunun için dahi su bazlı ürünlerin akilane kullanılması şarttır.

Cildinize akla yatkın ürünü kısaltmak amacıyla birlikte tıpkısı ehlivukuf doktora danışmanızda fayda var. 35 yaş şeş ciltlerde, gözenekler kendinden kapanır.
Gözenekleri temizleyen bantlar işe yarıyor mu? Yağız noktaları tenkis etmek üzere uygulanan yöntemlerden biri da bantlardır. Yağız noktaları kimi zaman büsbütün ortadan kaldıran bu bantların kullanımı haddinden fazla kolaydır. Bantları yapıştırmadan evvel uygulayacağınız alanı ıslatıyorsunuz, suyla alay malay kalıntı ayrımsız özelliğe mülaki bandı yapıştırıp kuruyunca çıkartıyorsunuz. Ancak siyah noktaları düzlük bu bantlar, gözenekteki yağları boşaltamıyor. Oksitlenen bölümü alabilen bantların, dokunun içindeki kanalı kapatan yağ kütlesini alması olanaklı değil.
Siyah noktalardan bittabi kurtulursunuz? Siyah noktalar oluştuktan hızla bilahare bir uzmana başvurup temizletilerek, akla yatkın ürünle gene oluşmamasını uydurmak gerekir. Oluşmaması üzere de cildi, daim dercetmek gerekir. Fakat bunu sabunla yapmamak uygundur.
Cildi kuşkusuz temizlemeli? Cildi, türüne göre tasfiye sütü ve tonikle dercetmek bildirme doğrusudur. Peşi Sıra sürülecek aynı nemlendirici kremle hizmet tamamlanabilir. Makyaj yapılmasa birlikte, devir çok kirlenen cildi akşam yatmadan muhakkak koparmak gerekir.
Siyah noktalarınızı siz temizlemeyin Yapılan yanlışlardan biri de yağız noktaları bilinçsizce bunaltmak. Böylecene kılcal damarlarda ve doku şeş hücrelerinde tahribat meydana gelebiliyor. Bildirme iyisi benzeri ten uzmanına gidip siyah noktaları temizletmek”.

Etiket siyah noktalar sivilcelerin sıkılması dokuncalı mı ten temizliği pekâlâ yapılmalı bantların akıllıcasına kullanılması için ne ayırmak gerekir yüzdeki mesamat zahir kapatılır

Yoruma kapalı.