Genel Blog

Smarty Uninstaller Pro

20

Smarty Uninstaller Pro

Windows işletim sisteminin program ekle/kaldır menüsünden kaldırdığınız programlar geride kısayollarını, kayıt defterlerini ve bazı dosyalarını bırakır. Sisteminizi şişiren bu uygulamadan Smarty Uninstaller 2009 bir uçtan bir uca kurtulabilirsiniz. Program Windows’un bıraktığı tüm kayıtları temizleyerek sisteminizi hızlandırır.

Smarty Uninstaller 2009 modern ve şık arayüzünde kullanım kolaylığı sağlıyor. Program size sürükle/bırak yöntemiyle taşıdığınız programları en ince ayrıntısına kadar kaldırma garantisi veriyor. Sadece kısayol ikonlarını Smarty Uninstaller 2009’a taşıyarak bile programın kaldırılma işlemini başlatabiliyorsunuz. Program kaldırma işlemi yarıda kalmış programları bularak temizliyor. Geçersiz yükleme işlemlerini otomatik olarak bularak sizi uyarıyor. İsterseniz programı Windows Açılış Menüsü‘nü yönetmek için de kullanabilirsiniz. Programın Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz.

Özellikleri:

PC’nizden uyandırmak istediğiniz programı ADAMAKILLI kaldırır. (dosyaları, kısayolları ve kayıt defterini) Windows Program Ekle/Kaldır’dan daha süratli çalışır. Sürükle/Bırak yöntemi ile uninstall’u hemen başlatır. Birden çok yazılımı aynı anda silebilir. Yaptığı işlemler ve denetlemelerle ilgili ayrıntılı rapor sunar. Smarty Analyzer tamamen derin temizleme sağlar. Smarty Uninstaller özelliğiyle değiştirme alır. Türkçe Dil Desteği bulunmaktadır.

İndir

Bir önceki yazımız olan AOMEI Image Deploy başlıklı makalemizde aomei, deploy image to multiple computers ve image deployment software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.