Genel Blog

Soft4Boost Document Converter

26

Soft4Boost Document Converter

Soft4Boost Document Converter programı, bilgisayarınızda bulunan dökümanları diğer döküman formatlarına dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar aralarında yer alıyor ve neredeyse tüm popüler formatlar konusunda destek sunuyor.

Özellikle diğer bilgisayarlarda büro programları ile hazırlanmış olan oysa mevcut bilgisayarınızda açacak bir yazılıma sahip olmayan dökümanların anında başka formatlara dönüştürülmesinde asistan oluyor diyebilirim. Öyle fazla kişiden öbür formatlarda dökümanlar alıyor ve bunları kullanmanız gerekiyorsa elbette sahip olmanız gerekenler arasında.

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor;

PDF DOC TIFF TXT RTF ODT JPEG Diğerleri

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ve dolayısıyla kullanırken neyin nerede olduğunu bulmakta böylece zorlanmayacaksınız. Dönüştürülecek dosyayı ve hedef formatı seçtikten daha sonra yapmanız gereken tek şey şekil değiştirme butonuna basmak ve işlemi sonlandırmak.

Dilerseniz transformasyon işleminden önce önizleme yapmak ve böylece sonuçların istediğiniz gibi olup olmayacağını görmek de muhtemel. Fazla değişik dosyalar arasında dönüşüm işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Sys Information başlıklı makalemizde card, graphic ve information hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.