Genel Blog

Soft4Boost Secure Eraser

27

Soft4Boost Secure Eraser

Soft4Boost Secure Eraser, kullanıcıların kendileri için alıngan ve özel olan verileri bilgisayarlarından güvenli bir şekilde kalıcı olarak silebilmeleri için geliştirilmiş olan bedava bir güvenli dosya silme programıdır.

Kullanımı epeyce basit olan program, aynı zamanda oldukça sade ve kolay görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tek yapmanız ereken program içerisinde yer alan dosya gezgini yardımıyla kalıcı olarak silmek istediğiniz dosyaları tercih etmek ve gerisinde öbür silme metotları arasından istediğinizi seçerek silme işlemine başlamaktır.

Simple Overwrite, HMG IS5 Basic, GOST P50739-95, DoD 5220.22-M (E), Bruce Schneier Method, DoD 5220.22-M (ECE) ve RCMP TSSIT OPS-II gibi 7 öbür güvenli dosya silme yönteminden birini seçerek, sabit diskiniz üzerinde bulunan dosyaları ya da klasörleri daimi olarak silebilirsiniz.

Dosya silme işlemlerinin dosya ve silme metoduna tarafından değiştirme gösterdiği program, piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıldığı vakit epeyce iyi tepki sürelerine sahiptir ve tehlikesiz silme işlemlerini oldukça süratli bir şekilde tamamlar.

sonuç olarak sizin için önem içeren dosyaları yeniden geri getirilemeyecek şekilde bilgisayarınızdan silmek istiyorsanız Soft4Boost Secure Eraser’ı mutlaka denemenizi nasihat ederim.

İndir

Bir önceki yazımız olan Playstation Cafe Yönetim Programı başlıklı makalemizde cafe, playstation ve programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.