Genel Blog

Soft4Boost Toolbar Cleaner

43

Soft4Boost Toolbar Cleaner

Soft4Boost Toolbar Cleaner tarayıcı eklentisi kaldırma ve araç çubuğu kaldırma gibi konularda kullanıcılara muavin olan bedava bir yazılımdır.

Bazı fena amaçlı yazılımlar bilgisayarımıza isteğimiz ve bilgimiz haricen sızabilmektedirler. Bu kötü amaçlı yazılımlar tarayıcılarımızın varsayılan ayarlarını değiştiriken kendi arama motorlarını tarayıcı eklentileri aracılığıyla tarayıcımıza entegre ederler ve bu eklentileri alışılagelmiş yollarla kaldırmamızı engellerler. Aynı şekilde tarayıcı araç çubukları ekleyerek bu vasıta çubuklarının da kaldırılmalarını engellerler.

Eğer siz de bu cins bir fena amaçlı yazılım saldırısına uğradıysanız tarayıcı vasıta çubuğu kaldırma ve tarayıcı eklentilerini arıtma için Soft4Boost Toolbar Cleaner gibi bir program kullanabilirsiniz. Soft4Boost Toolbar Cleaner normal yollarla kendilerini kaldırmamızı engelleyen kötü amaçlı yazılımların yüklediği eklenti ve vasıta çubuklarını bilgisayarımızı tarayarak tespit eder ve bu yazılımları kaldırır. Bu sayede internet tarayıcımızı eski haline döndürebilir ve çalışmalarımızı sürekli sürdürebiliriz.

Soft4Boost Toolbar Cleaner’ın Türkçe bir arayüz sunması kullanıcılarımız açısından epeyce beğenilecek bir özelliktir. Ücretsiz olarak sunulan program temaları desteklemektedir ve program arayüzünü 11 ayrı tema baştan sona kişiselleştirebilmenize de ihtimal sağlamaktadır.

İndir

Bir önceki yazımız olan Feel The Wheel başlıklı makalemizde download feel the wheel, download feel the wheel free ve download free feel the wheel hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.