Genel Blog

SoftPerfect File Recovery

35

SoftPerfect File Recovery

SoftPerfect File Recovery, değişmez sürücüden, USB flaş belleğinizden, SD kartınızdan ve harici depolama aygıtlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz son derece kolay ve etkin bir dosya kurtarma programı ve popüler tüm dosya sistemlerini desteklemesi ile de beğenimi kazandı.

Kolay tasarlanmış bir esas menü ile bizleri karşılayan SoftPerfect File Recovery programı FAT12, FAT16, FAT32, NTFS and NTFS5 gibi en fazla kullanılan dosya sistemlerini destekliyor. Bir De dosya sisteminin şifrelenmiş ya da sıkıştırılmış olması önemli değil. Her koşulda şoför üzerinden bulunan önemli dosyaları karşınıza çıkarıyor.

Kurulum yapmakla uğraşmadan aracısız kullanabileceğiniz bu dosya kurtarma programı ile doğrudan geri dönüşüm kutusuna göndermeden ilk elden sildiğiniz ama ardından silmekle büyük kusur yaptığınızı düşündüğünüz dosyaları kurtarmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken ara butonunun anında altına konumlandırılmış şoför bölümünden silinen dosyalarınızın olduğu sürücüyü ve dosya türünü yeğlemek ve ardından search butonuna tıklamak.

SoftPerfect File Recovery Özellikleri:

Kurulum gerektirmiyor ve bedava. FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekliyor. Sıkıştırılmış ve şifrelenmiş birimleri destekliyor. Çoğu depolama aygıtını tanıyor. Windows XP’den Windows 10’a bütün işletim sistemleriyle ahenkli.

Bir önceki yazımız olan DataRecovery başlıklı makalemizde ?cretsiz dosya kurtarma, data kurtarma ve dosya kurtarma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.