Genel Blog

Sol Yanım bitti mi, yayın günü mü değişti? Sol Yanım final mi yaptı? Sol Yanım neden final yapıyor?

32

Sol Yanım bitti mi, yayın günü mü değişti? Sol Yanım final mi yaptı? Sol Yanım neden final yapıyor?

Sol Yanım dizisinin günü mü değişti? Sol Yanım hangi gün yayınlanıyor? Sol Yanım Perşembe mi Çarşamba mı yayınlanıyor? Dizinin yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bütün cevaplar haberimizde.

SOL YANIM DİZİSİ GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ?

Sol Yanım önceden Perşembe akşamları yayınlanıyordu. Dizinin günü değişti. Sol Yanım artık her Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Güncelleme : Sol Yanım dün yayınlanan 12. bölümüyle final yapmıştır.

SOL YANIM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sol Yanım dizisi her Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

SOL YANIM DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Güçlü kadrosu ve hikayesi ile seyirci karşısına iddialı bir şekilde meydana çıkan Sol Yanım, ekranlara veda kararı aldı. Beklenen reyting rakamlarını yakalayamayan dizi, bugün yayınlanan 12. bölümüyle final yapacak.

SOL YANIM NEDEN FİNAL YAPIYOR?

BKM kadar zinde kadro ile Star TV için çekilen üretim, ekranlara erken veda edecek. Başrollerinde Tolga Mendi, Özge Yağız, Cansel Elçin, Defne Samyeli gibi isimlerin yer aldığı dizi, reyting hedeflerini karşılayamayarak 12. bölümde final yapacak.

SOL YANIM KONUSU NE?

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üstünde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı semt hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Fazla başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise az kalsın mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler aralarında yeni bir eğilim başlatacak.

SOL YANIM OYUNCULARI KİMLER?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay

Özge Yağız – Serra

Emre Dinler – Vahşi

Tolga Mendi – Selim Kutlusay

Defne Samyeli – Asena

Deniz Barut – Nil

Cemre Baysel – Biricik

Emre Bey – Burak

Benian Dönmez – Binnaz

Taner Rumeli – Onur

Feyza Civelek – Nazlım

Oktay Çubuk – Ali

Ecem Atalay – Eda

Seda Akman – İdil

Haydar Köyel – Haydar

Tuğçe Kurnaz – Zeynep

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Adil Hoca neden öldü, diziden neden ayrıldı? Reha Özcan Mucize Doktor'dan ayrıldı mı? Adil Hoca öldü mü? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.