Genel Blog

Sol Yanım canlı izle Star TV! Sol Yanım 10. yeni bölümde neler olacak? Sol Yanım son bölüm full izle! Sol Yanım son bölümde neler oldu?

38

Sol Yanım canlı izle Star TV! Sol Yanım 10. yeni bölümde neler olacak? Sol Yanım son bölüm full izle! Sol Yanım son bölümde neler oldu?

Star TV’de konusu ve oyuncuları ile yayınlandığı ilk bölümden itibaren dikkat çeken Sol Yanım dizisi yeni gününde ve yeni saatinde ekranlara gelmeye devam ediyor. Bundan Böyle Çarşamba günleri ekranlara gelen Sol Yanım dizisi bu akşam 10. yeni bölümüyle ekranlara gelecek! Peki, Sol Yanım 10. yeni bölümde neler olacak? Sol Yanım son bölüm full izle! Sol Yanım son bölümde neler oldu? Sol Yanım canlı izle Star TV!

SOL YANIM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

SOL YANIM CANLI İZLE STAR TV!

Selim, kendini Serra’ya affettirebilecek mi? Serra ve Selim’in ilişkisi bitme noktasına mı geliyor? Nilgün hesap sormak için İhsan’ın yanına gittiğinde nasıl karşılanacak? Selim, Asena’nın kurduğu tuzağı ortaya dökecek mi? Burak yaptıklarından pişman mı oluyor? Nilgün’ün kapısını çalan esrarengiz birey kim?

Kutlusay Malikanesi’nde geçen şiddet gecenin ardından Selim’in kendisine Biricik’in saatiyle ilgili imalı sorular sorması Serra’yı yaralar. Selim, Nazlım’la konuşup gerçeği öğrenince Ali’den hesap sorar ve Asena’nın yaptıklarını anlatmasını ister. Nilgün ise kızına hırsız iması yapılmasından son derece rahatsızdır. İhsan’la konuşmak için ofisin yolunu miktar.

Burak’ın babası, sunduğu bedensel imkanları kesince Burak parasızlıkla aleyhinde karşıya kalır. Burak durumunu herkesten saklarken, Serra, Burak’ın babası ile konuşmasına kulak misafiri olur.

Burak ve Biricik, Serra konusunda tartışır. Burak, Biricik’e Serra yenilgisini kabul etmesini söylerken, kendisi de bu entrikalardan ağır ağır sıkılmaya başladığını hissettirir.

Gerçeği öğrenen Selim suçluluk duygusuyla biçare olur. Serra’ya kendini affettirmek için tüm gücüyle çabalayıp öfkesini yatıştırmaya çalışır oysa Serra kendisine yapılmış bu hakareti kabullenemez.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz canlı izle Kanal D! Sadakatsiz 16. yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde kanal d, sadakatsiz ve sadakatsiz 15. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.