Genel Blog

Sol Yanım dizisi bitecek mi, başka kanalda mı yayınlanacak? Yeni bölümleri olacak mı? Sol Yanım neden final yapıyor?

27

Sol Yanım dizisi bitecek mi, başka kanalda mı yayınlanacak? Yeni bölümleri olacak mı? Sol Yanım neden final yapıyor?

Star TV’nin beğenilen dizilerinden olan Sol Yanım final mi yapacak merak ediliyor. Vatandaşlar Sol Yanım bitiyor mu, niçin final yapıyor, devam edecek mi gibi soruları cevaplarını merak etti. Peki, Sol Yanım final mi olacak, neden final yapıyor? Sol Yanım bitti mi, neden bitti? Sol Yanım bitiyor mu? Cevaplar haberimizde.

SOL YANIM DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Enerjik kadrosu ve hikayesi ile seyirci karşısına iddialı bir şekilde meydana çıkan Sol Yanım, ekranlara veda kararı aldı. Beklenen reyting rakamlarını yakalayamayan dizi, bugün yayınlanan 12. bölümüyle final yapacak.

SOL YANIM NEDEN FİNAL YAPIYOR?

BKM tarafından enerjik kadro ile Star TV için çekilen yapım, ekranlara erken veda edecek. Başrollerinde Tolga Mendi, Özge Yağız, Cansel Elçin, Defne Samyeli gibi isimlerin yer aldığı dizi, reyting hedeflerini karşılayamayarak 12. bölümde final yapacak.

SOL YANIM DİZİSİ DIĞER KANALDA MI YAYINLANACAK?

Sol Yanım dizisi Star TV’de yayınlanmaktadır ve 12. bölüm final bölümü olarak karşımıza çıkıyor. İlerleyen zamanlarda yeni bölümleri öbür bir kanalda olacak mı demin bilinmiyor. Bu konu hakkında resmi bir izah etme yapılmadı. Fakat büyük bir ihtimalle dizi final yaptığı için diğer bir kanala geçiş olacağı düşünülmemektedir.

Sol Yanım dizisi bitecek mi, başka kanalda mı yayınlanacak? Yeni bölümleri olacak mı? Sol Yanım neden final yapıyor?

SOL YANIM FİNAL BÖLÜMÜ HANGİ BÖLÜM?

Sol Yanım dizisinin bugün yayınlanacak olan 12. bölümü final bölümü olacaktır.

SOL YANIM DİZİSİ KONUSU NE?

Genç ve dinç bir kadroya sahip olan Sol Yanım, birbirine iki aşık Serra ve Selim’in civarda çoğalan olaylar silsilesini konu alıyor. Çarşamba günleri seyirci karşısına meydana çıkan dizide, Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Alim, Deniz Barut gibi manâlı isimlerin yer alıyor.

SOL YANIM OYUNCULARI KİMLER?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay

Özge Yağız – Serra

Emre Dinler – Barbar

Tolga Mendi – Selim Kutlusay

Defne Samyeli – Asena

Deniz Barut – Nil

Cemre Baysel – Biricik

Emre Bey – Burak

Benian Dönmez – Binnaz

Taner Rumeli – Iftihar

Feyza Civelek – Nazlım

Oktay Çubuk – Ali

Ecem Atalay – Eda

Seda Akman – İdil

Haydar Köyel – Haydar

Tuğçe Kurnaz – Zeynep

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 18. bölüm izle! Sadakatsiz yeni bölümde ne olacak? Dizinin konusu nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.