Genel Blog

Sol Yanım dizisi final mi yapıyor, bitiyor mu? Sol Yanım neden final yapıyor?

39

Sol Yanım dizisi final mi yapıyor, bitiyor mu? Sol Yanım neden final yapıyor?

Enerjik kadrosu ve hikayesi ile seyirci karşısına gösterişli bir şekilde çıkan Sol Yanım, ekranlara veda kararı aldı. Beklenen reyting rakamlarını yakalayamayan dizi, 13. bölümle final yapacak. Peki Sol Yanım dizisi niçin final yapıyor? Dizi final bölümü ne süre olacak? Sol Yanım bitecek mi? Devam edecek mi?

SOL YANIM DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Güçlü kadrosu ve hikayesi ile seyirci karşısına iddialı bir şekilde çıkan Sol Yanım, ekranlara veda kararı aldı. Beklenen reyting rakamlarını yakalayamayan dizi, 13. bölümle final yapacak.

SOL YANIM NEDEN FİNAL YAPIYOR?

BKM göre enerjik kadro ile Star TV için çekilen yapım, ekranlara erken veda edecek. Başrollerinde Tolga Mendi, Özge Yağız, Cansel Elçin, Defne Samyeli gibi isimlerin yer aldığı dizi, reyting hedeflerini karşılayamayarak 13. bölümde final yapacak.

Sol Yanım dizisi final mi yapıyor, bitiyor mu? Sol Yanım neden final yapıyor?

SOL YANIM KONUSU NE?

Genç ve dinç bir kadroya sahip olan Sol Yanım, birbirine iki aşık Serra ve Selim’in civarda büyüyen olaylar silsilesini konu alıyor. Çarşamba günleri seyirci karşısına meydana çıkan dizide, Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut gibi manâlı isimlerin yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Ramo 32. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü? başlıklı makalemizde bölüm, ramo dizi karakterleri ve ramo konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.