Genel Blog

Sol Yanım dizisi yayın günü mü değişti? Sol Yanım yeni günü ne zaman? Sol Yanım saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? Çarşamba mı Perşembe mi?

23

Sol Yanım dizisi yayın günü mü değişti? Sol Yanım yeni günü ne zaman? Sol Yanım saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? Çarşamba mı Perşembe mi?

Sol Yanım hangi gün, hangi kanalda? Sorusunun yanıtı merak ediliyor. ‘Sevdiklerini vakitsiz kaybedenlerin bir tarafları daima beceriksiz olur’ sloganıyla ekranlara başlayacak olan yeni dizi Sol Yanım konusu nedir? Hangi kanalda yayınlanıyor? Sol Yanım oyuncuları kimler? Sol Yanım ne süre, saat kaçta yayınlanıyor? Sol Yanım yeni günü ne süre?

SOL YANIM DİZİSİ GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ?

Sol Yanım önceden Perşembe akşamları yayınlanıyordu. Dizinin günü değişti. Sol Yanım bundan böyle her Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

SOL YANIM NE VAKIT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sol Yanım dizisi her Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

SOL YANIM KONUSU NE?

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üstünde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile zengin Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı semt hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin alımlı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise neredeyse mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve akıcı hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir eğilim başlatacak.

SOL YANIM OYUNCULARI KİMLER?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay

Özge Yağız – Serra

Emre Dinler – Barbar

Tolga Mendi – Selim Kutlusay

Defne Samyeli – Asena

Deniz Barut – Nil

Cemre Baysel – Biricik

Emre Bey – Burak

Benian Dönmez – Binnaz

Taner Rumeli – Onur

Feyza Civelek – Nazlım

Oktay Çubuk – Ali

Ecem Atalay – Eda

Seda Akman – İdil

Haydar Köyel – Haydar

Tuğçe Kurnaz – Zeynep

Bir önceki yazımız olan Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor? Benim Adım Melek dizisi hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde benim adım melek dizisi nerede çekiliyor? benim adım melek dizisi hangi şehirde, benim adım melek hangi şehirde çekiliyor ve benim adım melek nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.