Genel Blog

Son dakika: Elendi! Survivor Hanzade kimdir, hastalığı nedir? Survivor Hanzade Ofluoğlu evli mi, instagram adresi ne?

39

Son dakika: Elendi! Survivor Hanzade kimdir, hastalığı nedir? Survivor Hanzade Ofluoğlu evli mi, instagram adresi ne?

Survivor yarışmasının 2021 kadrosunda aşina isimler izleyici göre araştırılıyor. Survivor Hanzade geçmiş dönemlerde sunuculuk yapmıştır. Peki fakat Survivor Hanzade Durmuş Ofluoğlu kimdir, kaç yaşındadır, eşi kimdir?

Hanzade daha önce Var mısın? Değil musun? yarışmasında 39 bin TL kazanmıştır. daha sonra Değil Böyle Dans programını sunmuştur. 

Survivor 16 Mart 2021 akşamı Hanzade eleme adayı olarak yer alıyor. Oylama sonucu birazdan kesin olacak. Oylama sonucuna tarafından Hanzade, Aleyna Çalışkan, Yunus Emre’den birisi yarışmaya veda edecek. 

Survivor Hanzade hastalığı nedir?

Survivor Hanzade’nin hastalığı obsesif kompülsif bozukluk olarak açıklandı. 

Obsesif Kompülsif Bozukluk nedir?

Takıntı-zorlantı bozukluğu olarak da adlandırılan obsesif kompulsif bozukluk; kişinin tekrarlayıcı, can sıkıcı, endişe verici, can sıkıcı, korkutucu fikirler, şüpheler, mantık dışı isteklerle mücadele ettiği; bütün bu olumsuzlukları kontrol edebilmek için, sıkıntısını bir nebze de olsa eksilmek için tekrarlayıcı bazı davranışları veya zihinsel uğraşları yerine getirdiği bir psikiyatrik bozukluktur.

Survivor Hanzade kimdir?

Survivor Hanzade 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bütün adı Hanzade Durmuş Ofluoğlu olan Survivor Hanzade aslen İzmirli’dir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okuyan Hanzade Survivor, Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 

Var mısın? Değil musun yarışmasında bütün Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı.

2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında tayin aldı.

Hanzade Durmuş, 2005 yılından beri üniversiteden tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlendi.

Bir önceki yazımız olan Survivor Merve Aydın sakatlandı, Merve'nin burnuna ne oldu? Survivor 2021 Merve Aydın kimdir, evli mi? başlıklı makalemizde survivor merve aydın, survivor merve aydın 2021 ve survivor merve aydın estetikle bambaşka biri oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.