Genel Blog

Son dakika: Hakan Altun hastaneye kaldırıldı! Hakan Altun kimdir, hastalığı ne?

40

Son dakika: Hakan Altun hastaneye kaldırıldı! Hakan Altun kimdir, hastalığı ne?

Televizyon programı çekimleri öncesi rahatsızlanan Hakan Altun, takım arkadaşları göre hastaneye götürüldü. Bilinci açık olan şarkıcının tedbir amaçlı 5 gün yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi. Altun’un, “Sırtım ağrıyor, doktora gitmek istiyorum” dediği öğrenildi. Altun, 2007’de beyin ameliyatını yapan doktoru göre kontrole alındı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan şarkıcının sağlık durumu durumunun iyi olduğu belirtildi. Bilinci açık olan Hakan Altun’un önlem amaçlı 5 gün yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.

Şarkıcı, 2007 yılında beyin tümörü ameliyatı geçirmişti.

Hakan Altun kimdir?

Hakan Altun, 13 Ağustos 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı’nda eğitim gördü.

1998 Aralık ayında “Hakan” adlı ilk albümünü çıkaran Altun, birincil albümünün çıkış parçası olan “Hani Bekleyecektin” ile üne kavuşmuştur. 2000 Eylül ayında “Gözyaşı Dökmek Değil Yüreğim” adlı ikinci albümünü çıkardı. Bu albümde bulunan “Her Sevda Bir Ölümmüş” adlı şarkısına Şebnem Schaefer ile çektiği video klibi ile ses getirmiştir.

17 Mart 2002’de “Nefesimsin” adlı üçüncü albümünü çıkardı. Albümün çıkış parçası “Önerge Ediyorum”dur. Altun bu şarkısı da büyük beğeni toplamıştı. 22 Ekim 2003 tarihinde “Yaralı Bir Aşkın Öyküsü” adlı dördüncü albümünü çıkardı. Albümün çıkış parçası “Bir Telefon”dur. Altun’un bu şarkısı da müzik listelerinin zirvesinde kendine yer buldu.

Altun arkasında sırasıyla, 2005’te “Armağan”, 2006’da “Küstüm Aşklara” ve 2007’de “Aklın Bende Kalmasın” adlı yedinci albümünü çıkardı. 6 Nisan 2015 tarihinde ise, 13 şarkıdan oluşan “Aşk Lütfen Gel” albümüyle müzikseverlerle buluştu.

Altun, zamanla sahnelerin aranılan isimlerinden biri oldu.

Bir önceki yazımız olan Masumiyet 9. bölüm izle tek parça! Masumiyet son bölüm full izle! başlıklı makalemizde başrol oyuncuları, hint dizileri ve kanal 7 hint dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.