Genel Blog

Son dakika: Survivor’da finale kim kaldı? 25 Haziran 2021 Survivor finalistleri kim oldu? Ayşe mi Poyraz mı İsmail mi finale kaldı?

0 77

Son dakika: Survivor'da finale kim kaldı? 25 Haziran 2021 Survivor finalistleri kim oldu? Ayşe mi Poyraz mı İsmail mi finale kaldı?

Survivor 2021’de sona gelindi. Finale kalacak isim bu akşam belirli oldu. Survivor’da bu akşam Ayşe, Poyraz ve İsmail aralarında oylama heyecanı yaşanıyor. Üç isimden ikisi yarınki finalde SMS oylamasına çıkacak. Peki ama Survivor’da bu akşam kim elendi? 

Survivor’da kim elendi?

Ayşe, Poyraz ve İsmail arasında gerçekleşen oylama sonucu muhakkak oldu. Oylama sonucuna tarafından; Ayşe Survivor 2021’de üstünlük hayallerine veda etti. İsmail ve Poyraz finale kalan iki isim oldu. 

Son açıklamaları aileler yaptı

Acun Ilıcalı finalistlerin muhakkak olduğu akşamda son sözü ailelere verdi. İsmail’in annesi, ”Oğluma başarılar diliyorum, inşallah hakkında hayırlısı olur. ” ifadelerini kullandı.

Ayşe’nin ailesi, ”Fazla hoş bir manzara var orada. Üçü de birbirinden kıymetli. Benim gönlüm Ayşe’den yana.” cümlelerini belirtti.

Poyraz’ın ailesi, ”Ben de oğlum son üçlü finaline geldiği için mutlu ve gururluyum. Yeri geldi çok sevindik yeri geldi fazla üzüldük. Hepsinin hakkında hayırlısı olsun.” açıklamasını yaptı.

İlk finalist İsmail Balaban oldu

Acun Ilıcalı, ”Yarın akşamki büyük finale finalist olarak gelecek iki ismi açıklıyorum. Survivor 2021’de bizimle birlikte finalist olacak isimleri noterden teslim alıyorum. Survivor 2021’in büyük finalinde finalist olacak iki ismi sırasız olarak açıklıyorum. Survivor 2021’in birinci finalisti İsmail Balaban.” dedi.

60d4f8edd265a204407eeb9d

İsmail, ”Aşırı duygulandım. Çok hayal ettiğim bir şey. Fazla öbür bir platform ve herkes finali hak ediyor. İçimde olan bir şey sevenlerime, sevdiklerime ve güreş camiasına bu duyguyu yaşatmak istedim. Destekleyen herkesten Allah razı olsun.” dedi.

Acun Ilıcalı, ”Survivor 2021’de finale giden ikinci ismi açıklıyorum. Survivor 2021’in ikinci finalisti! İkinci finalist Poyraz!.” cümlelerini belirtti.

60d4f96fd265a204407eeba1

Ayşe, ”Buraya dek tek kadın olarak geldiğim için mutluyum. Erkeklerde kazanan olamadım lakin kadınlarda şampiyon olduğum için fazla mutluyum.” ifadelerini kullandı.
60d4fa00d265a204407eeba4

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.