Genel Blog

SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 1 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

23

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 1 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları merakla peşine düşüp takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı, (12. hafta SMS oylaması) 1 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler ve ünlüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta baştan başa oynanan muafiyet ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belirli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışan adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 1 Nisan 2021 Perşembe Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 1 Nisan 2021?

Survivor’da bu hafta gerçekleşen dokunulmazlık oyunları sonucunda Ünlüler takımından Hikaye, Gönüllüler takımından Hanzade ve Aleyna Işine Düşkün eleme adayı olarak belirlendi. SMS oylaması sonrası iki isim daha eleme adayı olarak potaya girecek.

SMS birincisi olan Poyraz, ‘Kendisini fazla samimiyetsiz buluyorum.” diyerek Aleyna Kalaycıoğlu’nun adını eleme adayı olarak söyledi. 

Aleyna ise Poyraz’a ”Amacın takımı güçsüzleştirmek mi?” diyerek karşılık verdi. 

Survivor’da İsmail, ”Söylediğim ismin gitmesini hiç istemiyorum. Çağrı abi demek istiyorum, umarım gitmez.” diyerek Çağrı Atakan’ı eleme adayı olarak gösterdi. 

Çağrı ise İsmail’e, ”Bir can sıkıntısı yok benim açımdan.” diyerek karşılık verdi. 

Son duruma göre eleme potasındaki isimler;

Öykü
Hanzade
Aleyna Çalışkan
Aleyna Kalaycıoğlu
Çağrı

Survivor’da 1 Nisan Perşembe akşamı, halktan gelen SMS sonuçlarının açıklanmasının arkasında adaya veda eden ad muhakkak oldu. 

”Uçakta elenir dediler, birleşme partisini gördüm”

Survivor’a veda eden isim Öykü Çelik oldu. Öykü Çelik, ”Belki ben abimle bu kadar zaman geçirmedim. Buradaki herkesi fazla seviyorum. En dargın olan süre bile sevdim. Uçakta elenir dediler, birleşme partisini gördüm. Survivor fazla güvenli olmayan bir müsabaka, dünyanın en zorlama yarışması evet fakat ben geldiğim ilk günden beri kendimi güvende hissettim.” dedi. 

SURVİVOR HIKAYE ÇELİK KİMDİR?

Survivor SMS sıralaması belirlenmiş oldu mu?

Survivor 1-2 Nisan SMS oylaması sonucu belli oldu.  Survivor’da Gönüllüler Takımı SMS oylaması birincisi Poyraz oldu. Poyraz, ”Survivor beni zeka olarak zorluyor. SMS birincisi olmak bana neden burada olduğumu hatırlatıyor.” dedi.

Survivor Ünlüler Takımında bu hafta SMS birincisi İsmail oldu. İsmail, ”Bu uzun bir işlem, uzun bir yol. Her Yerde SMS birincisiyim. Beni destekleyen bütün Türk halkına şükranlarımı sunuyorum.” dedi. 

Survivor Ünlüler takımı SMS birincisi

9- Öykü
8- Melis
7- Sergen
6- Doğan
5- İlayda
4- Merve
3- Batuhan
2- Çağrı
1- İsmail

Survivor Gönüllüler takımı SMS birincisi

9- Steven
8- Aleyna Ç
7- Hanzade
6- Berkay
5- Reşat
4- Dora
3- Aleyna
2- Ayşe
1- Poyraz

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs EOKA ENOSİS nedir? Eoka ve enosis ne demek, açılımı nedir? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm ve bir zamanlar kıbrıs dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.