Genel Blog

SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 13 – 14 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

56

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 13 - 14 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları merakla takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme telaşı yaşandı. Acun Ilıcalı (14. hafta SMS oylaması) 13 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşandı. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler emin olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanan SMS oylaması sonucunda bir yarışan adaya veda etti. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 13 Nisan 2021 Perşembe Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 13 Nisan 2021?

Survivor’da elenen ad belli oldu. Survivor’da eleme adayı olarak Hanzade ve Aleyna Çalışkan isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği şampiyon kişi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Aleyna Kalaycıoğlu, ”Konuşmaları bana küstah geliyor. Performansa baktığım için Dora çağrıda bulunmak istiyorum.” dedi. Dora bu hafta Survivor’da 3. eleme adayı oldu. Aleyna’nın sözlerine Dora, ”Takımlar yavaşça azalıyor. İnsanlar tedirgin oluyor. Her lahza her şey olabilir. Buraya gelmeden önce karakterimi tıpkı buraya yansıttım. ” şeklinde karşılık verdi.  Dora, ”Yaptığım hareketlerin arkasındayım, iyi ancak de yapmışım. Gidersem de demek ancak yolum buraya kadarmış.” ifadelerini kullandı.

Survivor’a Hanzade veda etti. Hanzade titizlik hastası olduğunu belirterek kendisi için imkansız bir deneyim yaşadığını belirtti. Acun Ilıcalı, ”Seçmelerde seni gördüğüm süre fazla şaşırdım. Ekip olarak daha sonra ikna olduk.” dedi. Hanzade ”Ben imkansızı başardım.” ifadelerini kullandı.

Survivor SMS sıralaması emin oldu mu?

Survivor 13 – 14 Nisan SMS oylaması sonucu belirli oldu. Survivor’da SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Kalaycıoğlu, ”Bu bana çok büyük motivasyon oldu. Bayrak yarışındaki yenilgi beni üzmüştü, birinci almak beni mutlu etti. Gururluyum.” dedi. 

Survivor Gönüllüler Takımı SMS oylaması

9 Hanzade
8 Dora
7 Reşat
6 Berkay
5 Steven
4 Aleyna Işine Düşkün
3 Ayşe
2 Poyraz
1 Aleyna Kalaycıoğlu

60761002c8c3730af8429daf

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm izle tek parça! EDHO son bölüm full izle! başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 166 bölüm ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.