Genel Blog

SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 20 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

31

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 20 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme telaşı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (15. hafta SMS oylaması) 20 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan muafiyet ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 20 Nisan 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler…

Survivor’da kim elendi 20 Nisan 2021?

Survivor’da elenen isim muhakkak oldu. Survivor’da eleme adayı olarak Dora ve İlayda isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği kazanan kişi bir eleme adayı daha söyleyecek. Gönüllüler takımında Steven performansının kötü olduğunu belirterek Reşat’ın adını eleme adayı olarak söyledi. Reşat, ”Atışlarımda bir bezginlik var. Çözülmeyecek sorun yok. Hakkımızda hayırlısı.” dedi. 

Ünlüler takımında ise Sergen eleme adayı olarak ”Her şey performans değil.” diyerek İsmail Balaban’ı söyledi. İsmail Balaban, ”Açıklamaya manâ veremedim. Ada hayatında kiminle can sıkıntısı yaşadım, bilmiyorum. Hürmet duyuyorum.” dedi. 

Survivor’da elenen isim Reşat oldu.

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 20 – 21 Nisan SMS oylaması sonucu belli oldu. Survivor’da Gönüllüler takımında Steven, Ünlüler takımında Sergen birinci oldu.

 

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

Survivor Ünlüler takımı SMS sıralaması açıklandı. Oylamada sadece birinci olan isimler açıklandı. Ünlüler takımında Sergen birinci oldu. 

Ünlüler takımı

6. Melis
5. Çağrı
4. İlayda
3. Batuhan
2. İsmail
1. Sergen

Survivor Gönüllüler SMS sıralaması

Gönüllüler takımında birinci olan isim Steven oldu. 

Gönüllüler takımı

8. Aleyna Çalışkan
7. Ayşe
6. Reşat
5. Berkay
4. Dora
3. Aleyna
2. Poyraz
1. Steven

Bir önceki yazımız olan Survivor İlayda Şeker kimdir, elendi mi? Survivor İlayda mesleği nedir, kaç yaşında? Survivor 2021 İlayda Şeker'in dedesi kim? başlıklı makalemizde survivor ilayda, survivor ilayda 2021 ve survivor ilayda 2021 kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.