Genel Blog

SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 4 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması oylama sonuçları belli oldu!

19

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 4 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması oylama sonuçları belli oldu!

Survivor ’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle peşine düşüp takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme telaşı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (17. hafta SMS oylaması) 4 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde ünlüler takımında eleme telaşı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan muafiyet ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışan adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor ’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 4 Mayıs 2021 Salı Survivor ’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 4 Mayıs 2021?

Survivor ’da elenen isim hemen şimdi belirli olmadı. Survivor ’da eleme adayı olarak Sergen Bayar ve Merve Okumuş isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği kazanan kişi kesin oldu. Acun Ilıcalı SMS sonucunu, ”Survivor 2021’de Ünlüler takımında Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında öteki takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı ilk olarak tamamlayan yarışmacımızın adını açıklıyorum: Ünlüler takımı seyirci oylaması birincisi İsmail Balaban.” diyerek duyurdu. 

İsmail Balaban, ”Çok güç koşul ve ağır bir durum. Belirlediğim ad adaya veda edebilir. Herkesi seviyorum. Birbirimize kenetlendik. Daha hakkaniyetli olacağını düşündüğüm için Melis seslenmek istiyorum.” cümleleriyle üçüncü eleme adayını söyledi.

6091b30eb57f1515d058415d

Üçüncü eleme adayı olan Melis, ”Tam olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. Birazcık bekliyordum. Hakkaniyetli olmasını anlıyorum. İsmail’e hürmet duyuyorum. Aşırı stresliydim. Son birkaç günümü eleme konseyi yokmuş gibi geçirmeye çalıştım. Şayet bugün son yarışımdı. Bilmiyorum. Birazcık boğazım düğümlendi. Saygı duyuyorum. Bekleyip göreceğiz. ” diyerek duygularını açıklama etti. 

Eleme potası şu şekilde:

Sergen Bayar
Merve Açık Fikirli
Melis Sezer

Survivor 2021’de bu akşam yarışmaya veda eden isim Melis oldu. Melis, ”Buraya kadarmış. Takımım beni bu zamana kadar potaya sokmadı. Buraya gelmek de bir başarı. Söylev hazırlamadım. İfade etmeye çalışıyorum, edebildiğim kadar. teşekkür ederim. Beni burada ağırladığınız için de teşekkür ederim. Ben ailemin yetiştirdiği kızım. Ne gördüysem o oldu.” dedi. 

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 4 – 5 Mayıs  SMS oylaması sıralaması ve puan durumu bütün liste emin oldu. SMS birincisi İsmail Balaban oldu. 

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

5) Melis
4) Merve
3) Sergen
2) Batuhan
1) İsmail

6091bc50b57f1515d0584163

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yavuz kimdir? Erol Babaoğlu kaç yaşında? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.