Genel Blog

SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 6 -7 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

14

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 6 -7 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu!

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle peşine düşüp takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı, (13. hafta SMS oylaması) 6 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu. Survivor 2021 son bölümde ünlüler takımında eleme telaşı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belirlenmiş olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanan SMS oylaması sonucunda bir yarışan adaya veda etti. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 6 Nisan 2021 Perşembe Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 6 Nisan 2021?

Survivor’da elenen ad belirlenmiş oldu. Survivor’da bu hafta erkek yarışmacılardan birisi elendi. SMS birincisi olan Batuhan Karacakaya’nın eleme adaylığı düştü ve Batuhan’ın yerine Çağrı eleme adayı oldu. Böylece Çağrı, İsmail, Doğan ve Sergen Survivor’da eleme adayı olan isimler arasında yer aldı.

Survivor’a veda eden isim Doğan Keser oldu. Doğan Keser, ”Abi buraya gülerek geldim, gülerek gitmek isterim. Fazla mutluyum burada, bu ailede olduğum için. Herkese teşekkür ediyorum. Fazla hoş halk müziği tanıdım. ” ifadelerini kullandı.

SURVİVOR DOĞAN KESER KİMDİR?

Survivor SMS sıralaması belirli oldu mu?

Survivor 6-7 Nisan SMS oylaması sonucu muhakkak oldu. Survivor’da SMS birincisi Batuhan oldu. 

Survivor SMS sıralaması

8 Melis
7 İlayda
6 Doğan
5 Sergen
4 Çağrı
3 Merve
2 İsmail
1 Batuhan

 

Bir önceki yazımız olan Didem Soydan gazetecilerin sorularını cevaplamadı başlıklı makalemizde didem soydan, didem soydan gazetecilerin sorularını yanıtladı ve didem soydan ınstagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.