Genel Blog

Son Yaz 11. bölüm izle tek parça! Son Yaz son bölüm full izle!

74

Son Yaz 11. bölüm izle tek parça! Son Yaz son bölüm full izle!

Son Yaz 11. bölümünde; Selim, Yağmur ile Akgün’ü benzer odada el ele gördükten sonradan Akgün’e keseceği cinayet bu kez daha ayrı olacaktır.  Akgün’ü babasıyla görüştürüp gitmeye ikna olmasını temin etmek ister. Selim’in başlıca derdi sahiden Yağmur’ladır. Yağmur’un Akgün’ün gerisinde dolaşması Canan ve Selim’in de arasını bozacaktır. Peki fakat Son Yaz 11. birim full nasıl izlenir?

Son Yaz 11. bölüm izle

Akgün’e kurulan komplo hayata geçmiştir. Selim’in infazı için düğmeye basılır. Akgün’ün silahı ile Savcı Selim Kara vurulacak ve delillerle olay savcı ile husumeti var gibi görünen Akgün’e yıkılacaktır. Akgün kendisine kurulan komployu çözer, Selim’in hayatının tehlikede olduğunu anlar. Selim’i kurtarmak için yanına geldiğinde artık çok geçtir.

Akgün bu komplonun peşini bırakmaz, olayın Halil Sadi’ye uzandığını bildiği için kendi yöntemleri ile üstüne gitmeye kalkar. Fakat olaylar Akgün’ün planladığı gibi gitmeyecek, başına daha da büyük bir bela örülecektir. Yağmur Akgün’ün büyük bir yanlışa düşmesini engelleyebilecek midir? 

 

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda 28. bölüm izle tek parça! Kırmızı Oda son bölüm full izle! başlıklı makalemizde kırmızı oda ve kırmızı oda 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.