Genel Blog

Son Yaz 8. Bölüm Fragmanı

28

Son Yaz 8. Bölüm Fragmanı

Son Yaz, birincil bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç, Cenk Boğatur tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Burak Arlıe yer almaktadır. Serüven türündeki dizi, Fox Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Alperen Duymaz yer alan Son Yaz dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan,Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Cet Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Son Yaz 8. Bölüm Özeti

Son Yaz, yeni bölümü ile 19 Şubat Cuma 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova 84.bölüm fragmanı ve bir zamanlar çukurova fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.