Genel Blog

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 14. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

23

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 14. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Fox TV yeni dizisi Son Yaz canlı izle! Son Yaz konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Son Yaz 15. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak? Son Yaz konusu ne? Son Yaz oyuncu kadrosunda kimler var?

SON YAZ CANLI İZLE!

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yağmur, Akgün’ün evlilik çıkışına fazla şaşırmıştır. Akgün, Yağmur’u rahatlatır. Anında evlenmekten bahsetmemekte, ama ilişkilerini Yağmur’un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek izah etmek istemektedir. Yağmur, anne ve babasının tepkisinden çekinse de Akgün’ün hevesini kırmak istemez. Kafasında soru işaretleri olmasına rağmen Akgün’ün heyecanına katılır ve babasına durumu açıklamadan önce kendisine de haber vermesini ister. Akgün, Selim’in yanında olduğu her dakika peşinde iş çeviriyor gibi hissettiğinden rahatsız olur ve hiç olmayacak bir yerde Yağmur’la evlenmek istediğini Selim’e söyleyiverir.

Halil Sadi göre gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan şiddet durumdadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük hasar görecektir. Halil Sadi, Selim’in Cemal’i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Selim, Canan’ı tehlikeye atmak istemez ve birincil kez bir işin peşini bırakmaya karar verir. Fakat Canan kendi üzerine oynanmasına fazla sinirlenmiştir ve Selim’den durmamasını ister. Bu sırada Selim’e atanan muhakkik kazanç. Selim’e karşı bariz ön yargıları olan muhakkik, Canan’ın da olayda parmağı olduğunu düşünmektedir.

Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırken, Akgün ve Yağmur’un izdivaç çıkışıyla karşısında karşıya gelirler.

SON YAZ 15. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz 15. birim fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 14. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akgün aklanmıştır. Ve bundan böyle onun için yeni bir hayat başlıyordur. Selim ve Selçuk Taşkın’a benekli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray’la iki taraflı olduğu mekânı canlandırmaya karar verir. İstanbul’dan tanıdığı sürpriz bir sanatçıyla irtibata geçer ve onu mekânlarında konser vermesi için ikna eder.

Yağmur, Akgün’ün başı beladan kurtulduğu için çok mutludur. Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün’den uzakta durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya böylece niyeti yoktur. bundan başka Akgün, Selim’le aynı çatı aşağıda yaşarken, Yağmur’a yaklaşamayacağını bilir oysa kendisine hâkim olmakta zorlanır. Akgün, aşkına aleyhinde koyamayacağını anladığında ciddi bir karar alması gerekecektir.

Selim ise Akgün’le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal’i yakalar. Selim’in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır ve süregelen soruşması kapsamında bu olayı da araştırması için bir muhakkik atanır. Canan, Selim’in başının bu sefer sahiden derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçer.

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz – Akgün

Ali Atay – Selim

Funda Eryiğit – Canan

Hafsanur Sancaktutan – Yağmur

Emre Karayel – Fatih

Sinan Tuzcu – Metin

Şebnem Dönmez – Serap

Arif Pişkin – Selçuk

Halil Babür – Soner

Sezer Koç – Emel

Yasemin Printer – Naz

Erdem Şanlı – Kaan

Sarp İkiler – Arda

Nedim Soy Arman – Altay

Yunus Narin – Eray

Cengiz Okuyucu – Ahmet

Bir önceki yazımız olan Son Yaz çekiliyor? Son Yaz hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.