Genel Blog

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 17. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

6

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 17. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Fox TV yeni dizisi Son Yaz canlı izle! Son Yaz konusu ve oyuncuları fazla beğenildi. Son Yaz 18. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak? Son Yaz konusu ne? Son Yaz oyuncu kadrosunda kimler var?

SON YAZ CANLI İZLE!

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yakın çevresindekiler Gökhan’a belirsiz yaklaşsa da Akgün abisini bulduğu için mutludur.Canan, Selim’in babasını öğrendikten sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Selim ise Fatih’in üstüne daha istikrarlı artan bir şekilde Korhan’ın cesedini aramaya başlar. sırası gelmişken Naz’ın Eray’ı sıkıştırmasıyla nihayet cezaevinden çıkan Soner deGökhan’ın bir sahtekâr olduğundan emindir. Yağmur’un desteğiyle Akgün de şüpheye düşer.

Selçuk’un çözmeye çalıştığı defterden sürpriz bir isim çıkar. Metin’in babası Boran Yaman’ın Halil Sadi ile ilişkisi olduğunu anlayan Selim onun da peşine düşer ve Boran Yaman’ın avukatı olarak karşısına umulmadık bir isim çıkar. Fatih için ise çember daralır ve korktuğu başına kazanç. Fatih’i Selim’in elinden kurtaran sürpriz bir isim olacaktır.

Bu sırada Yağmur herkesten dar Gökhan ve Akgün’ün DNA’sını alıp Selim’den test için ricacı olur. Akgün abisiyle ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 17. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akgün, cezaevine girmiştir. Selim, Akgün’ün hayatının cezaevinde güvende olmayacağının farkındadır. Halil Sadi’nin adamları, Akgün’ün peşini bırakmayacaktır. Canan ve Selim, bir an önce Akgün’ü cezaevinden çıkartmak için harekete geçerler. Oysa Akgün’ün asgari duruşmaya dek cezaevinde kalacağı kesinleşince, Akgün’ü içerde kimsesiz ele vermek istemeyen Soner de içeri girmeye kara verir. Akgün ve Soner içerde birbirlerini korurken, Akgün başka bir mahkumdan abisine dair bir data elde eder.

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz – Akgün

Ali Atay – Selim

Funda Eryiğit – Canan

Hafsanur Sancaktutan – Yağmur

Emre Karayel – Fatih

Sinan Tuzcu – Metin

Şebnem Dönmez – Serap

Arif Pişkin – Selçuk

Halil Babür – Soner

Sezer Koç – Emel

Yasemin Yazıcı – Naz

Erdem Şanlı – Kaan

Sarp İkiler – Arda

Nedim Soy Arman – Altay

Yunus Narin – Eray

Cengiz Okuyucu – Ahmet

Bir önceki yazımız olan Son Yaz nerede çekiliyor? Son Yaz dizisi hangi il, ilçe ve semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı? başlıklı makalemizde son yaz, son yaz dizisi çekim yapılan mekanlar ve son yaz dizisi hangi şehirde çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.