Genel Blog

Son Yaz canlı izle FOX TV! Son yaz 6. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 5. son bölüm full izle!

45

Son Yaz canlı izle FOX TV! Son yaz 6. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 5. son bölüm full izle!

Son Yaz dizisi geçen hafta ekranlara gelen 5. bölümünün arkasında yeni bölümü merak edilmeye başlandı. Bu akşam 6. bölümüyle FOX TV’de ekranlara gelecek olan dizinin fragmanı ve yeni bölümü merak ediliyor. Son Yaz yeni bölümü canlı olarak izlemek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Peki, Son yaz 6. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 5. son bölüm full izle!

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

FOX TV SON YAZ YENİ BIRIM CANLI İZLE!

Canan, Akgün’ün hakiki kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e fazla kızgındır. Selim ve Akgün’ün gitmesini talep eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir. Selim, bir yana Canan’ın boşanmak için yeniden harekete geçmesi, diğer yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden fazla gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine döndürmek için baskın yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister.Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını alıkoymak zorundadır. Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken aynı zamanda Akgün’den uzaktan durmaya çalışır.Ama Altay’ın annesinin kararından sonradan kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, yeniden Akgün’le yan yanlamasına getirir.

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SON YAZ SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE!

Akgün, Selim ve annesinin fotoğrafını görmüştür. Selim’e annesini tanıyıp tanımadığını sorduğunda Selim’in gerçekleri gizlemesi, Akgün’ün dünyasını başına yıkar. Akgün’ün öfkesi patlayacak yer ararken, Yağmur, Akgün’ün ani değişimini ayrım eder ve neler olduğunu öğrenmek ister. Yağmur’un Akgün’ün üstüne gitmesi ikisinin ilişkisini diğer bir noktaya taşıyacaktır.

Selim, keza çocuklarla ayrıca de Canan’la arasını düzeltmektedir. Ailesini geri kazanmaya hiç olmadığı değin yakındır bundan böyle… Bu sırada Fatih, Yağmur’a, Selim’in onu korkutma ettiğini duyurur ve Yağmur, babasına annesine gerçeği söylemesi için bir kısmet verir. Selim, Canan’ı tekrar kaybetmeyi göze alamaz. Bu sırada ortaya çıkan reel her şeyi tepetaklak edecektir.

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim canlı izle! Star TV Seni Çok Bekledim yeni bölüm canlı izle! Seni Çok Bekledim 2. yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.