Genel Blog

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 7. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

12

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 7. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Son Yaz dizisinin ve konusu, dizisinin ilk bölümüyle beraber izleyenlerin dikkatini çekiyor. Bu akşam FOX TV’de 6. bölümüyle ekranlara gelecek Son Yaz dizisini canlı izlemek için yazımızdaki linkten yararlanabilirsiniz. Son yaz 6. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 5. son bölüm full izle!

SON YAZ CANLI İZLE!

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Latif’i öldürmek için sıkıştırılan Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken, Soner Akgün’ü Yağmur üzerinden tehdit eder. Selim ise her tarafta kaçak tanığı Latif’i aramaktadır. Akgün bu çıkışsızlık içinde bir yol bulmalıdır…İçinde bulunduğu baskı haline daha pozitif dayanamayan Akgün, kendisine daha önce annesi hakkında yalan söylemiş olan Selim’e patlar. Arasında geçen tartışmada öğrendikleri Akgün’ü hiçtahmin etmediği bir yerden yakalar.Öte yandan Canan ve Selim yaşadıkları ayrılık acısına karşın dik durmaya çalışsalar da iki taraf da yıkılmıştır. Canan’ın Selim’e kaçak tanığı Latif’le ilgili takviye etmesi acaba aralarını düzeltebilecek midir?

SON YAZ 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz 8. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 7. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e çok kızgındır. Selim ve Akgün’ün gitmesini istek eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir. Selim, bir yana Canan’ın boşanmak için tekrar harekete geçmesi, öteki yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden çok gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine çevirmek için etken yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister.Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır. Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken bununla birlikte Akgün’den uzakta durmaya çalışır.Ama Altay‘ın annesinin kararından daha sonra kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, bitmiş Akgün’le bağlı yandan getirir.

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz – Akgün

Ali Atay – Selim

Funda Eryiğit – Canan

Hafsanur Sancaktutan – Yağmur

Emre Karayel – Fatih

Sinan Tuzcu – Metin

Şebnem Dönmez – Serap

Arif Pişkin – Selçuk

Halil Babür – Soner

Sezer Koç – Emel

Yasemin Printer – Naz

Erdem Şanlı – Kaan

Sarp İkiler – Arda

Nedim Soy Arman – Altay

Yunus Narin – Eray

Cengiz Okuyucu – Ahmet

Bir önceki yazımız olan Ramo 'Dilber' kim, gerçek adı ne? Sitare Akbaş kimdir? Sitare Akbaş kaç yaşında ve aslen nereli? Sitare Akbaş dizileri ve filmleri! başlıklı makalemizde makbule sitare akbaş kimdir, sitare akbaş annesi ve babası kimdir ve sitare akbaş boyu kilosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.